instagram.com/verrpouchova, instagram.com/orsay

S teplými letnými dňami sa musíme pomaly rozlúčiť, pretože noci sú už tiež poriadne chladné. Letné šaty budeme musieť odložiť hlboko do skríň, preto je teraz ideálny čas pomaly si začať zariaďovať šatník na jeseň.

Vo svojom jesennom šatníku by si mala mať zopár kúskov, ktoré sa ti zídu počas celej jesene a určite nimi nič nepokazíš. A ak budú navyše aj trendy a štýlové, je to win-win. Čo by ti teda v skrini počas jesene nemalo chýbať?

Pletený sveter

Sveter je must have. Aj keď bude cez deň príjemne teplo, rána a večery sú už chladné, preto zohriatie v podobe svetra určite oceníš. Na výber je množstvo štýlov a farieb.

Tenký rolák/body

Takýto rolák alebo body by si mala vyberať v jednej farbe, napríklad bielej, čiernej, telovej či červenej. Ide o kúsok, ktorý veľmi jednoducho zladíš s čímkoľvek a je ideálnym základom pre vrstvenie.

View this post on Instagram

🤍 #gatewear #ss2020gate

A post shared by gate.shop (@gate_wear) on

Midi sukňa

Na krátke sukne a šaty už bude trochu zima, no ak sukne obľubuješ a nechceš sa ich vzdať, ideálnymi pre teba budú midi sukne, ktorých dĺžka siaha pod kolená. Veľmi ľahko ich dokážeš zladiť s čímkoľvek.

Maxi šaty/šaty s dlhým rukávom

Ak hľadáš viac inšpirácie pre šaty s dlhým rukávom, pozri si aj náš predošlý článok. Najväčšou výhodou maxi šiat alebo šiat s dlhým rukávom je to, že ti v nich nebude zima a navyše sú veľmi štýlové.

View this post on Instagram

Werbung 𝗜‘𝗺 𝗻𝗼𝘁 𝗮 𝗿𝗶𝗱𝗲 𝗼𝗿 𝗱𝗶𝗲 𝗰𝗵𝗶𝗰𝗸. 𝗜 𝗵𝗮𝘃𝗲 𝗾𝘂𝗲𝘀𝘁𝗶𝗼𝗻𝘀. 𝗪𝗵𝗲𝗿𝗲 𝗮𝗿𝗲 𝘄𝗲 𝗿𝗶𝗱𝗶𝗻𝗴 𝘁𝗼? 𝗪𝗵𝘆 𝗱𝗼 𝘄𝗲 𝗵𝗮𝘃𝗲 𝘁𝗼 𝗱𝗶𝗲? 𝗖𝗮𝗻 𝘄𝗲 𝗴𝗲𝘁 𝗳𝗼𝗼𝗱 𝗼𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝘄𝗮𝘆? — Ok #realtalk – the last question is always the most important one, isn‘t it? 😂🍔 But to be honest: I have more and more become a fan of mealprep and taking my own food with me. This way I always know what‘s in my food – I know it‘s healthy and nutritious and doesn‘t have any unnecessary additions to it. 😊 This does not only save me from eating hundreds of hidden calories but it also gives me the opportunity to create meals with a high nutritional density and balanced macronutrients. 🍌⚖️🥜 — Which team are you in? Team #mealprep or team #onthego ? 😊 — — — — #rideordiechick #pinkdress #summerdress #summerdresses #longsleeve #longsleevedress #sweaterdress #autumnstyle #fallstyle #fallstyles #autumnlook #autumnoutfit #autumnootd #falllook #falllooks #falloutfit #falloutfits #highheelshoes #sheingermany #sheinofficial #mealprepping #femaleentrepreneur #femalepower #femininestyle #feminineenergy #springoutfit #springlook

A post shared by Fitness • Food • Mindset (@jeanninefleur) on

Pletené šaty

Klasika, ktorá neodmysliteľne patrí k jeseni. K pleteným šatám ti stačia čierne alebo farebné pančušky, čižmy a trendy outfit je na svete.

Blejzer/trenčkot/ľahký kabát

Každá žena by mala mať v šatníku jednoduchý kabát alebo trenčkot, ktorý poslúži pri chladnejších dňoch a navyše je ľahko skombinovateľný. V telovej farbe je must have, no môžeš siahnuť aj po iných farených variáciách.

View this post on Instagram

Faux leather trench coat #zarawoman

A post shared by ZARA Official (@zara) on

Vysoké čižmy

Ideálne k pleteným šatám, no pokojne ich môžeš skombinovať aj s rifľami. S opätkom alebo bez, to už necháme na teba.

Členkové čižmy

Členkové čižmy majú tú výhodu, že sa hodia takmer ku všetkému, či už sú to šaty, sukne, alebo nohavice. Tiež si môžeš vybrať verzie s opätkami, ale aj bez nich a už dávno neplatí, že musia byť len čierne. Neboj sa siahnuť aj po iných farbách.

View this post on Instagram

Ankle Boot 😍❤️ . . ❤️❤️ Liquida Inverno Bela Angel 2020 ❤️❤️ Aproveite os super descontos!!! . . Ankle Boots, Coturnos e Botas – de: 219,90 por 150,00 / de: 179,90 por:130,00 . . . ✔️Compra pelo site ✔️Entrega via Motoboy ✔️Entrega agendada na loja . . 💻 Site: www.belaangel.com.br . . 📌 Loja física: Rua General Osório, 362 – Vila Bocaina – Mauá – SP (em frente ao colégio Objetivo) . . #ankleboots #coturno #coturnofeminino #botinhapreta #botinha #bota #botafeminina #botas #botacanocurto #botapreta #saltoalto #moda #ribeiraopires #style #look #lookdodia #maua #santoandre #zaira #ribeiraopires #saobernadodocampo #modafeminina #promoção #liquidação #descontos #promo

A post shared by Bela Angel Calçados ♥ (@belaangeloficial) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty