Elegantné kúsky, ktoré by ti nemali chýbať v šatníku
Pexels/Rob Ruth, Unsplash/AROMATEEC

Jedna doba odišla, druhá prišla. Ako vieme, móda je veľmi premenlivá a stále sú trendy iné kúsky. Ak chceš byť vždy pekne oblečená a zároveň nemať napratanú skriňu, ktorú len ťažko skombinuješ. Tak siahni po týchto štýlových odevoch, ktoré ani tebe nesmú chýbať v šatníku.

Medzi základné kúsky, ktoré musíš mať aj ty, patrí jednoduchosť strihu a farieb. Nenosia sa gýčové prvky, aj keď na veľkých mólach uvidíš asi naozaj všetko. Prinášame ti zoznam 10 vecí, v ktorých sa budeš cítiť dobre a zároveň vyzerať štýlovo. Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása.

10 elegantných kúskov, ktoré ti nemôžu v šatníku chýbať

Biela blúzka

Tento kúsok musí mať naozaj každá žena vo svojom šatníku. Obyčajná biela blúzka, ktorú vieš doplniť sakom alebo šperkami. Dokonca teraz je veľmi módna oversized košeľa, slúžiaca ako mini šaty. Hodíš na ňu pletenú vestičku, vysoké čižmy a môžeš ísť do mesta ako pravá zvodná dáma.

v šatníku
zdroj: Pexels/Anubhaw Anand

Nadčasové sako

Ako sme vyššie spomínali, sako vieš využiť aj s blúzkou. Najlepšie je mať neutrále saká, ktoré nemajú na sebe gýčové kvietky či iné vzory. Siahni po klasickej čiernej, bielej, sivej alebo béžovej farbe. A každý outfit okamžite ožije. Prípadne si ho vieš stiahnuť tenkým opaskom a zase bude tvoj look o level vyššie.

Čierne šaty

Jesenné obdobie je ešte stále vhodné na šaty, a preto jedny čierne sa zídu aj tebe. Pôvabnejšie vyzerajú kratšie, ale ani dlhšími nič nepokazíš. Opäť jednoduchý kúsok, ktorý dokážeš skombinovať prakticky s hocičím. Od saka, cez riflovku alebo koženku.

v šatníku
zdroj: Pexels/Marcelo Chagas

Klasické rifle

Riflí máme v dnešnej dobe od výmyslu sveta. S vysokým pásom, bedrové, roztrhané či padnuté. Ale také klasiky musia byť aj u teba. Vieš ich skombinovať s obyčajným tričkom, ktoré si zapravíš, alebo v tomto prípade môžeš na vrch dať aj niečo šialenejšie.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista