Je všeobecne známe, že urobiť dobrý dojem trvá pár sekúnd. To, čo si pri ňom chlapi všímajú na ženách, sa dá rozdeliť do dvoch oblastí – vzhľad a vlastnosti.

Podľa týchto vecí sa do teba muži zamilujú najrýchlejšie. Keď si chceš uloviť chlapa, mala by si sa zamerať na ich preferencie.

Vzhľad

Ako iste vieš, muži sú viac zameraní na vizuálnu stránku, než ženy. Dokážu sa zamilovať aj do hlúpeho dievčaťa, pokiaľ vyzerá ako bohyňa. Chlapi si na ich vzhľade všímajú najmä nasledujúce 3 veci. 

1. Dĺžka vlasov

Aj keď ženy považujú za príťažlivé a najmä praktické kratšie vlasy, muži reagujú opačne. Oveľa viac ich priťahuje žena, ktorá má poriadnu hrivu. Predstavujú si, ako by sa dali využiť v posteli. Dlhé vlasy však majú výhodu aj pre teba – dajú sa z nich vytvoriť nádherné účesy, ktoré ti môžu všetci závidieť.

2. Make-up

Možno ťa to prekvapí, no chlapov viac pritiahne žena, ktorá má prirodzené líčenie, než tá, ktorá ho má na tvári požehnane. Tu platí staré známe pravidlo, že menej je niekedy viac. Nepreháňaj to a nebuď zmaľovaná ako porcelánová bábika.

3. Topánky

Vysoké topánky sú pri zvádzaní must-have. Ak zvolíš baleríny alebo sandále, nečakaj z mužskej strany odozvu. Ich zaujmeš jedine vysokými podpätkami – zvodnými lodičkami, elegantnými čiernymi čižmami alebo ženskými sandálmi na tenkom podpätku.

Vlastnosti

Hoci nie sú vlastnosti aspekt, ktorý vidia chlapi na prvý pohľad, z prvej konverzácie sa dajú vyčítať. Na základe nej sa potom rozhodnú, či by s tebou chceli ísť do vzťahu alebo že ďalšie rande už nebude.

1. Otvorenosť

Na dlhodobý vzťah zlákaš chlapa svojou otvorenosťou. Nemôžeš byť šedá myška a myslieť si, že ťa bude chcieť. Taktiež však nemôžeš prezradiť všetko o tom, kto si, čo robíš a čo ťa baví. Snaž sa byť primerane otvorená, komunikuj, rozvádzaj témy a hlavne, nepoužívaj jednoslovné odpovede: „áno“, „nie“, „dobre“. 

2. Zmysel pre humor

Keď vieš vtipkovať a ešte si dokážeš urobiť srandu sama zo seba. To je to, čo chlapi chcú. Ako sa hovorí, keď sa muž rozhoduje o dlhodobom vzťahu, nemyslí na ženu, ktorá bola dobrá v posteli, no na takú, ktorá ho vedela rozosmiať. Toho sa drž a bude tvoj.

3. Vyspelosť

Ako sme ti už v minulom článku ozrejmili, muži nechcú žiadnu „drama queen“ a ani tridsiatku, ktorá sa tvári, že má pätnásť. Chlap sa do teba najrýchlejšie zamiluje vtedy, keď budeš vyspelá, nebudeš hovoriť s afektom, bude sa dať s tebou porozprávať o vážnych témach a hlavne, keď v konverzácii nebudeš nikoho ohovárať a ponižovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.