Trendy kúsok tohtoročného leta

Módne trendy neustále prichádzajú a odchádzajú. Leto je ideálnym obdobím na to, aby si dala priestor svojej kreatívnej módnej stránke a vyšantila sa. A tento kúsok by v tvojom šatníku určite nemal chýbať.

Pravdepodobne už vieš, že doplnky sú kľúčovým prvkom celého outfitu. Tento módny kúsok bol vkusný kedysi a je ním aj dnes. Navyše ho môžeš nosiť kamkoľvek, k čomukoľvek a okrem toho, že je trendy, je aj užitočný. Tušíš o čom píšeme?

Prečo práve slamený klobúk?

Slamený klobúk považujeme za klasický letný doplnok. Tento trendy kúsok pochádza z tradičných remesiel a predovšetkým od farmárov. V posledných rokoch prešiel výraznou transformáciou. Dizajnéri mu dodali moderný nádych, pričom zachovali jeho tradičný šarm. Výsledkom je nadčasový kúsok, ktorý sa hodí k rôznym štýlom a outfitom.

Ochrana pred slnkom

Okrem toho, že je slamený klobúk štýlový, je aj mimoriadne praktický. Poskytuje ochranu pred slnkom, čo oceníš určite v horúcich letných dňoch. Široký okraj klobúka chráni našu tvár a krk pred škodlivými UV lúčmi, čím pomáha predchádzať spáleniu a udržuje pokožku zdravú.

Univerzálnosť

Slamený klobúk je navyše aj mimoriadne univerzálny a môžeš ho nosiť na akúkoľvek príležitosť. Či už ideš na pláž, prechádzku po meste, piknik v parku, letnú párty alebo svadbu, slamený klobúk je perfektným doplnkom. Dodá tvojmu outfitu štýlový a sofistikovaný vzhľad.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Rebeka Baráth (@rebekabarath)

Ako nosiť slamený klobúk?

Plážový štýl

Na pláži je slamený klobúk takmer nevyhnutnosťou. Skombinuj ho s obľúbenými plavkami, ľahkým pareom alebo plážovými šatami. Nezabudni na veľké slnečné okuliare a sandálky. Vytvoríš tým dokonalý plážový vzhľad. Nielenže budeš vyzerať štýlovo, ale taktiež budeš chránená pred slnečnými lúčmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista