Oranžová a jej odtiene sú typickými farbami jesene. Keďže v móde ide o celkom výraznú a nezvyčajnú farbu, mnohé ženy ju nemajú rady alebo si ju nevedia predstaviť v outfite. 

Predstavuje zrejme farbu, ktorá je ťažko kombinovateľná. Avšak nie je to s ňou stratené! Ak máš rada módu, určite by si vo svojom jesennom šatníku mala mať aspoň jeden kúsok v odtieni oranžovej. Najlepšie samozrejme vynikne s čiernou, ale i zemitými odtieňmi. Inšpirovať sa môžeš nasledujúcimi outfitmi. Ktorý sa ti páči najviac?

View this post on Instagram

👜👖🐶A lazy Friday with my sweet girl in a new cozy knit 🙌🏻 under $40. I even pulled out my fav bag baby that rarely sees action because she’s always safely on display lol. Going to take her for a spin more often this 🌿🍁🍂Fall (LV Tivoli GM). . . ✌🏻btw I’m linking an affordable designer dupe bag that I just bought and several pieces of my jewelry on sale! . . 📱🛒🍃SHOP MY LOOK and my shoes on sale 40% off with the @liketoknow.it app OR go to the link in my bio! . . http://liketk.it/2xfXq #liketkit #LTKunder50 #LTKunder100 #LTKstyletip #LTKshoecrush #LTKsalealert #LTKitbag #fallpreview #orangetop #sweaterseason #hatweather #woolhat #morkieaddicted #morkiegram #louisvuittonbags #croppedjeans #westernboots #fridayootd #fridayoutfit #cozyoutfit #comfyoutfit #outfitlove #happyfridayyall #orangeoutfit

A post shared by Amanda Marshall (@pardonmuahinsta) on

View this post on Instagram

Neutrals with a pop of orange 🍊 #prettyandpetite

A post shared by BLAQUE (@blaque.la) on

View this post on Instagram

🧡🖤 #ootd #outfit #blackoutfit #orangeoutfit

A post shared by BADDIEESWORLD (@baddieesworld) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.