Ako by sa nemala správať žena, ak si chce udržať muža? Môžeš si o tom prečítať nižšie, pretože nielen muži, ale aj ženy sa niekedy správajú nevychovane a prekračujú hranice.

Samozrejme, žiaden muž by nemal od ženy očakávať, že bude dokonalá, pretože to nie je nikto – každý z nás má zlozvyky, ktoré tomu druhému vadia. Na tieto veci by si sa však mala zamerať čo najviac, pretože sú základ.

Škaredý slovník

Častá vulgárnosť by nemala mať u ženy miesto. Niekdy sa stane, že všetci vypustíme z úst nadávku, pretože máme deň blbec. Nie je však vhodné, aby bolo každé druhé slovo u ženy vulgárne. Ak sa k tomu pridajú aj cigarety, rozhodne to inteligentného muža odplaší.

Komplikovanosť a žiadna komunikácia

To, že vzťah nemá budúcnosť zistíš podľa toho, ak viazne komunikácia. Keď je žena príliš hanblivá (alebo komplikovaná), bojí sa povedať svoj názor a mlčí, muža tým viac naštve, než priláka.

View this post on Instagram

Следовать за мечтой💖 было время, когда в кармане было 450 рублей😅, а в голове мечты, мечты, мечты🤪…смотрю сейчас свою ленту, и сама частенько удивляюсь тому, что происходит уже в жизни 💓💝☺. ⠀ А о чем мечтаете вы? Начали уже к ней двигаться? И если ещё нет, то что вам мешает? ⠀ Englis🇺🇸 Following the dream💖 Did you ever try to do it? I remember the times when I had less then 10$ in my pocket and my mind was full of dreams….now I’m looking at my albums and it impresses me as all this is really happening! 💓💝☺. ⠀ What is you dream? Did you make your first step to it? And if not what is the fear between the dream and acts? ⠀ #followyourdream #travelblogger #blogger #travelgirl #paris #amazingparis #bestdestination #loveisintheair #beautifulcity #travelinspiration #traveldestination #parislove #путешествия #париж #следуйзамечтой #блоггер

A post shared by Viktoriya Kabochkina 🐰 (@viktoriya_kabochkina) on

Častá opitosť

Rovnako ako vulgarizmy, ani časté pitie alkoholu žene nepridáva na kráse. Je v poriadku dať si sem-tam pohárik, no keď sa z toho stane rituál každý deň vo väčšom množstve, niečo je zle.

Príliš veľa make-upu

Žena je krásna, keď je prirodzená a spokojná sama so sebou. Mať na sebe hrubú vrstvu make-upu a ráno sa nespoznať v zrkadle nie je správna cesta, ako zaujať muža. Ten správny muž chce mať pri sebe ženu, ktorá bude upravená, no nie zmaľovaná ako veľkonočné vajíčko.

Veľká hrdosť a pýcha

Ak sa žena vychvaľuje všade kam príde, väčšinou je za tým veľká pýcha a namyslenosť (sú však prípady, kedy za tým môže byť niečo viac), ktorá nepriláka žiadneho muža.

Rozmaznanosť

Keď sa dospelá žena správa ako malé dieťa, nie je to pekná vizitka. Žiaden muž nechce ženu, ktorá nevie čo chce, no zároveň by chcela všetko na svete a neprestane „plakať“, dokým to nedostane.

Nevhodne zvolené oblečenie

Ak sa žena oblečie ako na módnu prehliadku, ale ide na turistiku, trošku to vypovedá o jej rozmýšľaní. Rovnako, ako keď sa žena oblečie naľahko, ak chce zbaliť muža. Je správne, že sa za seba nehanbí, no na druhej strane to niekedy môže pôsobiť lacno. Žena by mala byť vždy dosť zahalená na to, aby nechala mužovi priestor na fantáziu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.