Spokojný pár v objatí
Pexels/Dziana Hasanbekava

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pokiaľ zbožňuješ charakteristiky svojej osoby podľa horoskopov, povahy, obľúbeného oblečenia či hudby, toto je pre teba ako stvorené. Táto je založená na vzťahu, ktorý aktuálne máš.

Si pripravená?

Vzťah, v ktorom vládnu hádky

Pokiaľ máš vzťah, v ktorom sa s priateľom neustále hádaš, si energická a miluješ adrenalín. Nebaví ťa ticho sedieť a čumieť do blba. Keď ťa niečo štve, rada to dáš ľuďom najavo a ideš si za svojím. Každý cieľ vždy splníš a neuspokojíš sa s málom. Si plná búrok, ktoré keď sa dostanú na povrch, urobia tornádo v živote každého.

Stabilný a dlhodobý vzťah

Keď máš stabilný vzťah, nerada niečo vo svojom živote meníš. Máš nastavené správne hodnoty, ktoré fungujú a nevidíš zmysel v tom, aby si niečo prestavovala. Si k ľuďom úprimná a ku všetkým úlohám pristupuješ zodpovedne. Nemáš pred nikým tajomstvá, si otvorená a šťastná.

Vzťah ako jazda na horskej dráhe

Jeden deň máš dobrú náladu, druhý deň máš náladu ako fúria. Si opakom stability a tvoj priateľ sa v niektorých prípadoch môže cítiť ako hrdina, keď to s tebou stále zvláda. Nemáš rada nudu a stereotyp. Rada veci meníš a už po týždni ťa určité veci prejdú a nemáš na ne chuť.

Vypočítavý vzťah

Pokiaľ si v takomto vzťahu, vieš čo od života chceš a nebojíš sa to získať. Rada ľuďmi manipuluješ a vždy sa ti nakoniec podarí to, čo chceš. Pre mužov si mrcha a ženy ti len závidia. Hoci to nie je pozitívna vlastnosť, v živote je niekedy veľmi potrebná.

Romantický vzťah

Rada snívaš a nebojíš sa mať nereálne očakávania. Všetkým vo svojom živote dôveruješ, pretože ty sama by si nikdy neurobila niečo zlé. Miluješ prírodu, rastliny, zvieratá, si citlivá a neznášaš, pokiaľ sa musíš s niekým hádať. Rozplačeš sa aj pri romantickom filme, pretože ti všetko príde ľúto. Neznášaš ľudí, ktorí sú zlí a plní nenávisti.

Experimentálny vzťah

Miluješ spontánnosť a dobrodružstvá. Nevieš koľko tvoj vzťah vydrží – či to je len láska na týždeň, na leto, alebo z toho bude niečo viac. Nenudíš sa, a to je hlavné. Život berieš ako jednu veľkú zábavu a užívaš si ho naplno. Nezáleží na tom, čo sa ti stalo včera, dnes je nový deň a ty si pripravená na nové zážitky.

Tichý vzťah

V tomto vzťahu si s priateľom rozumiete aj bez slov. Si tichá, radšej ľudí počúvaš, než by si im mala povedať niečo o sebe. Často plníš funkciu psychológa a radíš ľuďom v tom, čo by mali robiť. So svojimi problémami nikoho nezaťažuješ a rada si ich riešiš v súkromí.

Vzťah ako z filmu

Pokiaľ máš vzťah ako z filmu, miluješ pozornosť. Najšťastnejšia si vtedy, keď môžeš byť stredobodom pozornosti. Sleduješ módu, najnovšie trendy, snažíš sa byť neustále in a nikdy nie out. Predvádzanie je tvoje druhé meno. Ľudia, ktorí ťa majú radi, ti to musia neustále dokazovať svojou pozornosťou.

Stereotypný vzťah

Ak je tvoj vzťah plný stereotypu, v tvojom živote sa nudíš. Nič ťa nebaví, nič sa ti nechce robiť a do pohybu/cvičenia sa väčšinou nútiš. Najradšej by si len oddychovala, ležala na pláži (teraz v lete) alebo sa dívala na televíziu. Neznášaš, keď ťa kamaráti niekam volajú, pretože ti je ľúto odmietnuť ich.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating