dobrý muž

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Hovorí sa, že milovať toho druhého znamená, že si jediná, ktorá vidí zázrak, ktorý sa nachádza vedľa nej. To je vlastne celá definícia lásky. Ak je po tvojom boku dobrý muž, ktorý ťa miluje a rešpektuje, tak máš výhru na celý život.

Dokonca tvoj partner ani nemusí byť najpríťažlivejší a ani najbohatší chlap na svete. Môže to byť iba obyčajný človek, ktorý ti venoval niečo cenné a to je láska a čas. Dobrý muž je ako skladačka, ktorá do seba dokonale zapadla.

dobrý muž
zdroj: Unsplash/Ante Hamersmit

Prečo je ale také ťažké nájsť si v dnešnej dobe takého partnera? Dôvodov je hneď niekoľko a patrí tam napríklad to, že máš príliš veľké očakávania, alebo dokonca často hodnotíš knihu podľa obalu. A pritom sa tam môže skrývať taký dobrý muž.

5 dôvodov, prečo ťa každý dobrý muž obchádza

Ilúzie o dokonalosti

Naša spoločnosť a hlavne sociálne siete nám v dnešnej dobe doslova predhadzujú rôzne definície. Aká žena je krásna, kto čo môže nosiť oblečené a tiež to, aké sú dokonalé vzťahy. Ale je to skutočne tak? Určite nie.

Tieto ilúzie o dokonalosti sú iba výmysel, ktorý ničí to krásne, čo je pred nami. Nikto z nás nemá bezchybný vzťah, v ktorom sa nehádame. Tak isto ani úplne bezproblémové manželstvá neexistujú. A preto si otvor oči a daj dole tie ružové okuliare.

Ak chceš mať taký úžasný vzťah, tak choď do kina na romantický film. Inak sa k nemu asi nedopracuješ. Ale práve tie malé nedokonalosti sú tie najkrajšie, pretože vás zocelia a budujú niečo omnoho pevnejšie, ako vidíš na sociálnych sieťach. A to je pravá láska.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating