Jedného dňa sa stretneš s mužom, s ktorým to bude mať naozaj zmysel.

Nájdeš niekoho, kto si bude myslieť, že si vtipná, aj keď vieš, že ten vtip nebol dobrý. Niekoho, kto ti pripomenie detstvo. Budeš môcť jesť jahodovú zmrzlinu, máčať si nohy v jazere a smiať sa. Budeš sa cítiť tak slobodne, ako nikdy predtým. On ti dovolí jazdiť na bicykli s úsmevom na tvári, urobíte si piknik v tráve a budete sa dívať na oblohu.

Bude sa na teba dívať tým spôsobom, akým sa dívajú muži na ženy, ktoré milujú bezpodmienečne.

Budeš vedieť, že to je ten pravý, pretože ti nedovolí zapochybovať. Každý deň sa bude snažiť si ťa získať, bez ohľadu na to, ako dlho už spolu budete. On bude tým mužom, ktorý ťa bude podporovať, posúvať dopredu a bude sa snažiť, aby si bola šťastná. Z vášho domu bude chcieť vytvoriť domov, ktorý bude dýchať láskou.

zdroj: unsplash.com

Jedného dňa stretneš niekoho, pri kom sa nebudeš cítiť ohrozená. Niekoho, kto neutečie, ak mu dovolíš nahliadnuť do tvojej duše.

Stretneš niekoho, kto by namiesto piatkovej párty zostal doma. Bozkával by sa s tebou alebo by sa pozeral na každú časť tvojho tela. On bude niekto, komu zavoláš, ak sa dozvieš dobrú správu, pretože sa s ním o to chceš podeliť.

Jedného dňa stretneš niekoho, kto zmení tvoj pohľad na svet, aj keď si si myslela, že to nie je možné. Budeš sa cítiť konečne kompletná, budeš vedieť, že práve takto to malo byť. Nájdeš niekoho, kto bude bozkávať každú tvoju novú vrásku na tvári, pretože to budú vrásky zo spoločného života.

Jedného dňa ho stretneš a nebudeš sa starať o smútok v duši, nebudú ťa zaujímať jazvy na srdci, ktoré tam zanechali iní. Jedného dňa pochopíš, že to všetko stálo za to, pretože ťa to priviedlo k nemu.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.