Rachellkka
Instagram/tomykotty/rachellkka

Oski Barami sa v najnovšej epizóde podcastu SNAMI, ktorý moderuje, poriadne červenal. Spolu so Svetozárom Nehézom si tam pozvali influencerku Andreu Saky a znovu aj jej kamarátku, ktorá sa vo svete Instagramu a podnikania pohybuje pod menom Rachellkka. Tá sa odviazala a veľmi úprimne popísala intímne skúsenosti s ex.

Influencerka, modelka a podnikateľka Ráchel Karnižová sa stala ešte viac známou po hororovom rozchode s Tomym Kottym. Spolu s ním už bola v podcaste SNAMI, kde detailne opísali ich pestrý s*xuálny život. Túto epizódu už však na YouTube nenájdeš. Bola vymazaná po tom, čo sa dostalo na verejnosť, že ju jej ex brutálne zbil.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Jej ex mal vraj najlepší úd

Teraz sa Rachellkka znovu užíva život a v najnovšom diele podcastu Oskiho Baramiho priznala aj to, čo sme doteraz nevedeli. „Napríklad pri mojom bývalom, čo tu sedel minule, ja som urobila prvý krok. Ja som ho chcela hneď vy*ebať a on, že nie, že počkajme,“ priznala.

„Môj prvotný plán bol taký, že ja si budem chodiť na randíčka a skúšať a bla bla bla. Nebol môj plán, že ja s ním budem mať niečo viac. Ale on mi povedal takú vec, že: ,Ja ťa nechcem vy*ebať len raz‘,“ dodala a v nezostrihanej verzii na Herohero.co ešte dodala, že mal ten najlepší úd.

Môj bývalý mal dokonalý p*nis. To bola jediná dobrá vec na ňom,“ priznala a doplnila ešte, že jednému z jej ex vo vzťahu vadilo aj to, ako sa obliekala a že sa na ňu pozerajú iní muži.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mindset | Motivation | Money (@thesefmadeclub)

Rachellkka v trojke s ex

Rachellkka v podcaste dokonca popísala aj švédsku trojku, v ktorej bola s inou ženou a s expartnerom. „Bolo to super. 11 z 10. Bolo to mega,“ pochvaľovala si a dodala, že keď potom mala styk iba s partnerom, nebolo to nudné.

„Práveže ona, keď odišla, tak sme mali potom s*x ešte znova. Keď odišla, tak môj bývalý frajer mi hovorí, že: ,Ty si psychopatka‘. Ona keď odchádzala, bola úplne vyklepaná, že čo sa to dialo,“ dodala a priznala, že vôbec nežiarlila. Nešpecifikovala však, s ktorým ex to bolo.

Zdroj: YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News