Rachellkka
Instagram/rachellkka/tomykotty

Influencerka Ráchel Karnižová, ktorá na sociálnych sieťach používa meno Rachellkka, po čase na Instagrame prehovorila o drsnom rozchode. Dokáže sa už na to pozerať s nadhľadom a cíti niečo k expartnerovi Tomymu Kottymu? 

Modelku, influencerku a podnikateľku Ráchel si môžeš pamätať už z Miss Universe a potom sa objavila aj v Bez servítky. Ešte viac do povedomia sa dostala v okamihu, keď prasklo, že randí s raperom a moderátorom Tomym Kottym. O svojom intímnom živote sa nehanbili otvorene rozprávať aj na verejnosti, no po čase vysvitlo, že to v ich vzťahu nebolo až také ružové.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Taguj #dneslubim (@dnes_lubim)

Rachellkka o citoch k Tomymu po čase

Rachellkka sa so svojím partnerom rozišla, keď ju už druhýkrát brutálne zbil, kvôli čomu na neho podala aj trestné oznámenie. Stalo sa to už takmer pred troma mesiacmi a ona po čase v stories na Instagrame prezradila, či k nemu ešte niečo cíti.

„Už môžem povedať s čistým svedomím a neo*ebávam, že naozaj už nemám a som za to strašne rada, že to proste odišlo a že už som fakt ,over him‘ a že ho už neľúbim. Ani k nemu nemám absolútne žiaden cit, nič. Je mi úplne ukradnutý a už sa na to viem pozerať ešte s väčším nadhľadom ako predtým,“ priznala Rachellkka.

„Vtedy to bolo také, že som sa musela strašne premáhať, aby som to brala s nadhľadom, lebo by som sa zbláznila, ale teraz som taká, že mám v p**i, je mi to jedno. Už si z toho robím p**u. Stalo sa to, už sa to neodstane a nebudem sa v tom utápať. Budem si z toho už keď tak robiť len srandu,“ zasmiala sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

V ďalšom príbehu sa jej fanúšik pýtal, či si myslí, že ju ešte má Tomáš v hlave. „I live in his head rent free. For sure (pozn. redakcie: v preklade: Nemôže na mňa prestať myslieť. Určite),“ zavtipkovala.

Zdroj: Instagram/rachellkka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News