Influencerka Ráchel a Tomy Kotty
Instagram/philippolak, Instagram/dredy.ba

Influencerka Ráchel Karnižová, ktorá na Instagrame používa meno Rachellkka v stories prehovorila o tom, prečo mala rozbité dvere potreté krvou a prečo urýchlene musela odísť zo Slovenska. Jej teraz už expartner Tomy Kotty má podľa jej slov problémy s alkoholom a dokonca ju mlátil.

Keďže krásna modelka má súkromný profil na Instagrame, tieto príspevky uvidíš, keď ju požiadaš o sledovanie. Screenshoty nájdeš na webe magazínu EMMA.

Začalo to cez víkend, kedy krásna modelka, podnikateľka a influencerka Ráchel v stories na Instagrame zverejnila fotku rozbitých dverí potretých krvou. Fanúšikovia sa teda začali pýtať, čo sa deje, no nechcela to prezradiť, kým neodletí do zahraničia, aby bola v bezpečí.

Tomymu nechce zničiť život

Keďže aj Ráchel a aj Tomy zo svojich instagramových profilov vymazali všetky spoločné fotky, fanúšikom začalo dochádzať, že asi ide o hororový rozchod. A veru, že mali pravdu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Taguj #dneslubim (@dnes_lubim)

Krásna ryšavka teraz dokonca popísala celú pravdu o vzťahu s moderátorom Farmy Xtra. Má totiž problémy s alkoholom, ktoré mu chcela pomôcť vyriešiť. Do stories však pridala aj fotky, ktoré svedčia o tom, že ju fyzicky týral a dokonca jej rozhádzal celý byt.

„Predtým, ako začnem, vám len chcem povedať, že to čo tu teraz ja napíšem a fotky aké tu dám, nie je preto, lebo mu chcem zničiť život a pomstiť sa, ale chcem zariadiť, aby sa to už nikdy v živote nestalo žiadnej žene po mne,“ začala v stories na Instagrame, čo zaznamenala EMMA. Ráchel potom ešte dodala, že pre ňu je to definitívny koniec vzťahu s Tomym.

Ráchel tiež podotkla, že na začiatku ju ľudia pred ním varovali, no ona im neverila, no čím dlhšie boli spolu, začalo sa to zhoršovať. „Všetko bolo naozaj super. Nechcem, aby ste si mysleli, že sme to len na Instagrame hrali, ale naozaj sme sa že extrémne ľúbili a rozumeli sme si,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia JOJ (@tvjoj)

Ako vyzeral ich vzťah neskôr?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News