Ráchel Karnižová so súčasným a bývalým partnerom
Instagram/philippolak/loveislandcs

Slovenská podnikateľka, modelka a influencerka Ráchel Karnižová po odchode zo šou Love Island zavítala až v dvoch podcastoch – SNAMI a Honeytalk. V oboch sa rozrozprávala o tom, aký má názor na Adrianu, s ktorou si veľmi nesadla. To však nie je všetko. Prehovorila o kauze s jej expartnerom Tomym Kottym. 

Adriana vraj spávala so Zbyňkom z minulej série šou Love Island

Ráchel Karnižovú si diváci šou Love Island obľúbili vďaka jej úprimnosti. Veľakrát si servítku pred ústa nedala a súperom povedala všetko na rovinu. Dokonca mnoho hejterov „obrátilo kabát“ a ryšavku si obľúbili. Adriana však sama priznala, že ju nemala rada kvôli tomu, že ona je extrovertka a Ráchel vraj nevedela pochopiť, že ona je introvertka.

Tiež v jednom z rozhovorov tvrdila, že si všimla, že Claudeovi lezie slovenská influencerka na nervy a čosi mu údajne nahovoril bývalý súťažiaci z Love Islandu 2.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Mal to byť Zbyněk Vlček, s ktorým Adriana vraj spávala a nevyšlo im to. Potvrdil to sám Claude v podcaste SNAMI, ktorý sa s expartnerom Sabiny Karáskovej kamaráti. V rozhovore s Veronicou Biasiol to zopakovala aj Ráchel.

Ráchel sa vrátila ku kauze s expartnerom

V podcaste Honeytalk sa slovenská influencerka vrátila aj k predošlému vzťahu s Tomym Kottym, ktorý neskončil dobre. Dokonca o tom prezradila niekoľko ďalších, nových informácií. Expartner ju vraj prvýkrát zbil na Silvestra, druhýkrát v marci tohto roka a tretíkrát v apríli, kedy sa s ním rozišla. Všetko sa to údajne stalo, keď bol pod vplyvom alkoholu.

Potom Ráchel chcela dosiahnuť, aby ju ľudia už nebrali ako človeka, ktorého zbili a aby na to zabudla. Preto sa začala správať tak, ako predtým, užívať si život a obliekať sa vyzývavo.

Vo vzťahu s Tomym Kottym ale Ráchel vraj zarábala viac ako on. Podľa jej slov bola úspešnejšia, čo jej údajne vyčítal. On to však v podcaste s Filipom Sulíkom vyvrátil a bol dosť prekvapený, keď sa dozvedel, že jeho ex tvrdí, že ho živila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Claude Lhotecký (@ed_clau)

Napriek všetkému mu však Ráchel nepraje nič zlé. „Doteraz, stále budem tvrdiť, aj napriek tomu, čo mi urobil, že on neni zlý človek. Len nemá vyliečené to, čo sa mu stalo. Ja mám pocit, ako keby on bol dve rozdielne osoby, pretože ako vie byť zlý, tak vie byť aj dobrý,“ vyjadrila sa Ráchel, ktorá teraz chce mať s novým partnerom Claudeom otvorený vzťah. Nič si nezakazujú a podľa nich oboch je to takto najlepšie.

„Ja si myslím, že keď niekomu niečo dovolíš, tak ten človek potom má menšie nutkanie to urobiť. A tým, že ja som mu vlastne všetko dovolila a nezakazujem mu nič, viem, že by som s tým bola okej a ja viem, že som najlepšia. Viem, že má so mnou najlepší sex. Tak proste okej … Nech si ide vyskúšať iné,“ myslí si Ráchel s tým, že Claudeovi v otvorenom vzťahu dovolí spávať len s rovnako peknou babou, ako je ona sama.

Zdroj: YouTube/Veronica Biasiol, YouTube/Oski Barami

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News