Ráchel Karnižová
Instagram/rachellkkacollection/loveislandcs

Influencerka Ráchel Karnižová vraj ide do reality šou Love Island hľadať lásku. Pre Markízu priznala, že by si jej srdce vedela získať aj žena. Ako to napokon skončí?

Hoci sme už Ráchel mohli vidieť v Miss Universe 2021, Nákupných maniačkach či Bez servítky, do povedomia Slovákov sa dostala ešte viac, keď začala randiť s hudobníkom a moderátorom Tomym Kottym. A hoci vyzerali šťastne a ani na verejnosti sa nehanbili rozprávať o intímnostiach v spálni, ich vzťah nabral drsný koniec. Po údajnej hororovej bitke sa rozišli.

Potom si Ráchel začala užívať život jedna radosť. Nevynechala divoké párty či niekoľko festivalov, kde si to užívala ako v americkom filme. V tomto životnom štýle chce teraz pokračovať na španielskom ostrove. Predvčerom nás totiž šokovalo, že bude jednou zo súťažiacich v tretej sérii reality šou Love Island.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa D U P L E X P R A G U E (@duplexprague)

Ráchel ide do Love Islandu hľadať lásku

Po svojom poslednom rozchode na Instagrame vyzerala nedostupne. Tvrdila, že si dá pauzu od randenia a netúži po chlapovi, ktorý by zarábal menej ako ona. Nebojí sa však, že v Love Islande bude ku chlapom neprístupná a nedôverčivá?

„Som taká v reálnom živote, preto idem do vily, aby som taká nebola,“ zasmiala sa Ráchel v rozhovore pre Markízu a dodala, že do reality šou ide hľadať lásku.

Chlap to však nemusí byť. Je otvorená aj ženám. „Neviem, či to je v pravidlách dovolené, takže podľa toho,“ priznala temperamentná ryšavka a doplnila, že by si vzťah s rovnakým pohlavím určite skúsila, ak by to na ostrove bolo dovolené.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News