Influencerka Ráchel Karnižová

Tak toto si mohli fanúšikovia odpustiť. Pod najnovšími príspevkami na Instagrame Ráchel Karnižovej sa nájdu naozaj nechutné komentáre. Za všetko môže outfit, ktorý si obliekla na festival. 

Krásna podnikateľka, modelka a influencerka Ráchel Karnižová je v poslednom období celkom známa. Do povedomia Slovákov ju ale dostala nepríjemná udalosť. Jej expartner Tomy Kotty známy ako moderátor a spevák, ju dvakrát brutálne zbil, za čo na neho už podala aj trestné oznámenie.

Za toto dostala Ráchel poriadny náklad

Ráchel, ktorá sa na sociálnych sieťach objavuje pod menom Rachellkka, si potom začala užívať život naplno. Pred pár dňami dokonca bola súčasťou divokej párty ako z amerického filmu. Momentálne sa však nachádza na festivale Beats for Love a mnohých fanúšikov pohoršila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

V prvý deň si Ráchel totiž obliekla vyzývavý outfit, za čo dostala v komentároch poriadny náklad. A fanúšikovia nezabudli zabŕdnuť do jej nedávnej „rozchodovej kauzy“.

„Si HOT, o tom potom, nejdem si zastávať Tomáša, žiaden chlap nemá právo položiť na ženu ruku, ale každá minca má dve strany a ak si bola taká aj vo vzťahu, asi sa mu nečudujem,“ píše v komentári fanúšička.

„Prvý moment som si myslela, že je to malé dievča na maškarnom,“ dodal ďalší fanúšik. „Všestranné le*bické šľapky,“ píše sa v komentári pod fotkou Ráchel s kamarátkou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Ja sa ani nečudujem, že prečo ťa frajer zbil. Veď takéto niečo robiť, to je na smiech. Pouličná ku*va. Ja mať takúto babu ako ty, tak ju od*ebem z k**otom,“ píše sa v ďalšom komentári, ktorý Ráchel prezdieľala aj v stories.

Po tomto však Ráchel svojich fanúšikov upozornila na to, ako sa oblečie dnes. „Niektorých ľudí na ig som včera strašne pohoršila mojím outfitom. Tak to asi nie ste pripravení na to, čo si dám zajtra,“ tvrdí influencerka.

Zdroj: Instagram/rachellkka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News