Ráchel v Love Islande

Influencerka Ráchel Karnižová v reality šou Love Island, ktorú túto rok môžeme sledovať na Voyo a s oneskorením v televízii Markíza, zase zostala single. Naozaj čaká na svojho expartnera Tomyho Kottyho? 

Prednedávnom nás všetkých šokovalo, keď sme sa dozvedeli, že influencerka Ráchel Karnižová bude v ďalšej reality šou. Iba pár mesiacov potom, čo ju teraz už expartner Tomy Kotty údajne brutálne zbil a vraj aj znásilnil, išla hľadať lásku do Love Islandu.

Ráchel znovu zostala single

Hneď v prvej epizóde sa dala dokopy s romantikom Luom, ktorý rád spieva romantické piesne. Po pár hodinách sa však zase spárovala so Sandrom, ktorý navonok vyzerá ako drsniak a vzhľadom sa trochu podobá na Tomyho. Potom však prišiel strach, keď hrozilo, že vypadne, no napokon sa tak nestalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Skúšala to teda aj s vtipným Čechom Honzom. Potom si však našla cestu k exotickému fešákovi Claudovi, s ktorým si už vymenila intímnosti v posteli. A hoci to bolo porušenie pravidiel, na čo ich v poslednej odvysielanej časti upozornila aj moderátorka Zorka Hejdová, údajne si toho boli vedomí. Nechali sa však uniesť.

Aj napriek všetkému, chce byť Ráchel konečne v páre s Claudom, no znovu zostala single. Čaká na to, že ako „bombshell“ sa tam objaví jej expartner Tomy Kotty, čo si želajú aj fanúšikovia?

Temperamentná ryšavka nebude však sama dlho. Na konci poslednej odvysielanej epizódy sa totiž súťažiaci dostali k ďalšiemu „recuplingu“, kde sa ukáže, kto pôjde domov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Naposledy to bola Mariam a Lu, kvôli čomu sa na Slovensku a v Česku strhla obrovská vlna hejtu. Fanúšikovia dokonca spísali petíciu pre návrat Lua do súťaže. V dnešnej časti teda uvidíme, ako to teda napokon dopadne.

Zdroj: Voyo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News