Love Island a Mamba
Instagram/mambadasha/voyo.sk

Zoznamovaciu šou Love Island si obľúbila nejedna z nás. K jej pravidelným sledujúcim patrí aj speváčka Mamba Dasha, ktorá teraz na Instagrame dosť vypenila. Naložila miláčikovi žien a ďalšie srdiečka nazvala toxickými či nevyspelými. Čo jej na chlapoch z vily vadí?

Vo vile máme momentálne niekoľko zamilovaných párov. Medzi tie najvýraznejšie patria Ráchel a Claude. Nezostávajú však ani ďalšie páry a diváci milujú aj Adri a Lua, Venis a Adama, Paulínu s Honzom či Petru a Olivera. Naopak za podvod označili lásku expartnerov Diany a Majla. A nedávno hlasovali aj o návrate lásky pre fešáka Chrisa.

Dianie tretej série zoznamovacej šou pozorne sleduje aj speváčka Mamba Dasha, ktorá sa pustila aj do súťažiacich z Ruže pre nevestu. Podobne sa stalo aj teraz, kedy poriadne zhejtovala nielen miláčika všetkých žien.

Mamba má v šou Love Island jasné favoritky

Za svoje najväčšie favoritky označila speváčka v stories práve dve dievčatá, ktoré ju tam najviac bavia. Venis je jej láska a je to presne typ ženy, ktorý sa jej páči. Takisto sa jej vo vile páči správanie Adri, ktorá ju však zozačiatku zaujala najmenej. Obom týmto dievčatám by dopriala výhru, ale v prípade prvej vidí obrovský problém.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Prečo Venis nemôže vyhrať celú šou? A ako Mamba naložila miláčikovi všetkých žien?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News