Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Po skončení šou Love Island otriasla sociálnymi sieťami ďalšia kauza. Jeden z účastníkov mal celý vzťah a iskru iba predstierať. Naozaj si prišiel na Kanárske ostrvy iba pre slávu?

Tretiu sériu zoznamovacej šou Love Island vyhrali po turbulentných časoch Majka a Chris. Okrem nich našli lásku aj ďalší mladí ľudia, medzi ktorými sa ocitli aj expriatelia Diana a Majlo. Práve ich vzťah ani po skončení šou mnoho fanúšikov nepochopilo. Majlo totižto odišiel opäť za prácou a svoju lásku nechal doma.

Slovenka Diana však pred príchodom tanečníka vytvorila pár s Mikeom. S tým vyzerali naozaj šťastne a inžinier jej učaroval doslova na prvý pohlaď. Zdalo sa, že je to obojstranné a fešák chcel kvôli jej novému vzťahu dokonca opustiť vilu.

Mike píše fanúšikom, že vzťah s Diou iba hral

Práve Diana teraz poskytla fanúšikom opýtať sa otázky nielen k šou. Jedna z fanúšičiek napísala, že Mike jej v súkromných správach priznal, že to s ňou iba hral. Ju beriem z núdze, ale môže tam byť taká zahraná iskra. Veď uvidíme, čo tam namixujú ešte len,“ znela správa od Mikea.

K celej situácii sa vyjadrila aj blondínka, ktorá priznala, že o tom vie. Táto fanúšička vraj nie je prvá a ani posledná, ktorá jej poslala podobnú správu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mike Bavlsik (@mike.bavlsik)

„Mike má úplné iný typ ženy ako som ja. Správy podobného typu a omnoho horšie na moju adresu sa dostali ku mne po LI. Vyjadril sa dosť jasne ,že, ma berie z núdze a že tam bude zahraná iskra‘. Musím povedať, že pán inžinier je lepší herec ako sme si všetci mysleli,“ priznala.

V ďalších stories ukázala Diana aj slová ako, že chcel Petru, ale tú jej zobral Oliver, s ktorým prišli spoločne do vily.Mike chcel raz Venis, potom Paulu a potom Peťu a vybral si mňa. Prepočítavanie … „ zasmiala sa Dia.

Čo povedali k celej kauze Petra, Majlo a vyjadril sa už aj Mike?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News