Love Island 3

Reality šou Love Island 3 sa už dočkala aj prvého rozchodu? Fanúšikovia vo veľkom začali diskutovať o tom, že to skončilo medzi Dianou a Majlom, ktorí vyzerali, že druhá šanca im tentokrát určite vyjde. Možno ti však neušlo, že blondínka počas finále sedela za stolom sama. Postrehol to aj portál TV Fans.

Na finále šou Love Island 3 spolu neboli

Práve pred pár dňami bolo na Voyo, v Televízii Markíza a na Nove odvysielané finále obľúbenej reality šou Love Island Česko & Slovensko 3. Vyhrali to jasní favoriti. Majka a Chris sa rozhodli z Kanárskych ostrovov zobrať 75-tisíc eur a aj lásku.

Medzi nimi a Venis s Adamom to ale bolo v rozstrele dosť tesné, čo priznala sama moderátorka Zorka Hejdová. Mnohí fanúšikovia sa však po tomto rozhodnutí začali búriť. Niektorí totiž výhru priali napríklad Ráchel a Claudeovi, ktorí skončili na treťom mieste.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Tieto tri páry sa stretli v záverečnej epizóde tretej série šou Love Island. A ako to už býva zvykom, v hľadisku ich podporovali rodičia a blízki. Možno si postrehla to, že do vily sa vrátili aj exsúťažiaci. Vedľa seba sedeli Paulína s Honzom, ktorí vypadli tesne pred bránami finále a skončili štvrtí. Po ich boku sa však objavila aj Diana, no bez Majla. Ďalší rozchod?

Prvý rozchod?

Diana a Majlo sa tiež zaryli pod kožu fanúšikov, no nie veľmi príjemným spôsobom. Mysleli si totiž, že spáchali ďalší podvod. Tanečník bol expartnerom krásnej blondínky, ktorá svojho vtedajšieho partnera Mike-a len tak vymenila, hoci už k nemu prejavovala aspoň nepatrné city.

Postupne si ich však diváci obľúbili, no boli radi, že vypadli. Love Island je predsa šou o hľadaní lásky a nie o návrate k nej. A keďže spolu vyzerali tak šťastne, možno aj teba prekvapilo, že Majlo Diane spoločnosť počas finále nerobil. Naozaj to teda len zahrali?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Diana Míková DiS.art. 🎭 (@dia.mikova)

Portál TV Fans zistil, čo sa medzi nimi udialo. Pravdou je, že Majlo musel po vypadnutí odcestovať späť na Ibizu kvôli pracovným povinnostiam.

Zdroj: TV Fans

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News