Ráchel v Love Islande
Instagram/loveislandcs/rachellkka

Zoznamovacia reality šou Love Island je už v plnom prúde a lásku sa snaží nájsť aj influencerka a módna návrhárka Ráchel. Práve jej expartner však v stories na Instagrame zdieľal srdcervúce video plné lásky. Všetkých žiada o návrat do vily za svojou láskou.

Tretia séria obľúbenej reality šou Love Island začala len prednedávnom, no začínajúcu lásku už prejavilo hneď niekoľko mladých ľudí. Medzi nimi je bezpochyby aj influencerka Ráchel, ktorá sa zaľúbila do exotického fešáka Clauda. Práve táto dvojica sa postarala aj o prvé milovanie vo vile. Zaľúbení vyzerajú byť aj Majka a Chris a zdá sa, že krízu prekonajú aj Venis a Adam.

Lu a Adriana vytvoril silný pár

Smútok z odchodu svojej lásky neskrýva česká blondínka Adriana, ktorá pocítila chémiu pri romantikovi Luovi. Práve s ním tvorila od prvého dňa pár Ráchel, avšak Slovákovi neskôr učarovala fitness trénerka. Love Island je však nevyspytateľný, túto dvojicu rozdelil a Lu musel opustiť vilu ako prvý spolu s Mariam.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝔩𝔲 𝔧𝔞𝔪𝔟𝔬𝔯 (@lu_see_fear)

Romantik, ktorý skladá zaľúbené songy pre svoje lásky, zvláda odlúčenie od Adriany veľmi ťažko a do vily jej už poslal aj zaľúbený odkaz. Od odchodu sa stále neprihovoril ani fanúšikom na sociálnych sieťach, ale teraz to konečne prišlo. V stories na Instagrame zdieľal video s krásnymi slovami.

Fešák žiada návrat do šou Love Island

„Týmto videom by som vás chcel požiadať, ale, samozrejme, nerobte to, ak to necítite, len ak to tak cítite. Aby ste podporili toto video, pretože keby tak spravíte, tak existuje šanca, že by som sa mohol vrátiť naspäť za Adri. Takže keby to urobíte, tak som Vám nekončene vďačný,“ priznal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝔩𝔲 𝔧𝔞𝔪𝔟𝔬𝔯 (@lu_see_fear)

Lu teda žiada o rovnakú výhodu, akú dostal minulý rok Martin, ktorý tvorí pár s Luckou doteraz. Ak by sa to teda podarilo a dvojica by túto skúšku ustála, mohol by z nich vzniknúť nesmierne silný pár, čo myslíš?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News