Ráchel a Claude
Instagram/rachellkka/ed_clau

Influencerka Ráchel Karnižová v poslednej dobe prekvapuje stále viac a viac. Nielenže sa krátko po nepríjemnom zážitku s expriateľom vybrala do reality šou Love Island, ale brutálnou rýchlosťou sa tam aj opäť zamilovala. Ako potvrdila TV Nova, Ráchel si to po troch dňoch vzťahu rozdala s priateľom rovno pred všetkými.

Ryšavka Ráchel si tento rok prešla doslova peklom, kedy ju podľa jej slov zbil jej expriateľ Tomy Kotty. Influencerka a módna návrhárka sa teraz rozhodla ísť zažiť najlepšie ukončenie leta a vybrala sa do zoznamovacej šou Love Island. Tu sa najskôr spárovala s pôvabným fešákom Luom, neskôr však zostala vo vile single.

Ráchel rozbehla nový vzťah bleskovou rýchlosťou

Krátko na to však Ráchel učaroval exotický fešák Claude, ktorého si prvé dni ani nevšimla. Toho teda influencerka prebrala bombshell Natálií a svoj vzťah rozbehli brutálnou rýchlosťou. Nielenže najskôr porušili pravidlá, kedy si spoločne ľahli do postele, i keď netvorili pár. Neskôr však aj toto všetko prekonali intímnosťami v posteli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🔥RACHEL♌️ (@rachellkka)

Ráchel a Claude sa totižto dali dokopy len pred pár dňami, avšak spoločné chvíle v posteli si užívali plnými dúškami. Ako potvrdila TV Nova, spolu s exotickým priateľom si začali užívať pred všetkými súťažiacimi a neskôr sa vybrali do kúpeľne.

„Ja mám také tušenie, pretože ja si večer spinkám a jedno očko trošku otvorím a zrazu tá deka sa hýbe hore-dole. Ja akože nehovorím nič, aby som nemala žiadny trapas,“ priznala Adriana, ktorá spí hneď vedľa nich.

Čo sa udialo medzi Ráchel a Claudeom počas spoločnej noci?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News