Ráchel v Love Islande
Instagram/loveislandcs/alessandro.jandejsek

Podnikateľka a influencerka Ráchel Karnižová v tretej epizóde Love Islandu 3 zostala na ocot. Pri prvom „recouplingu“ si ju nikto nevybral, no zatiaľ nie je jasné, čo s ňou bude. Na platforme Voyo a v Televízii Markíza to uvidíme až v nasledujúcej časti. 

Vidieť sme ju už mohli aj v Nákupných maniačkach či v Bez servítky. Ešte viac známou sa ale stala prednedávnom, keď ju poznačil brutálny rozchod s Tomym Kottym. Pred týždňom nás však všetkých šokovalo, že známa slovenská influencerka si to namierila do ďalšej reality šou. Išla si hľadať lásku do Love Islandu 3.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Ráchel si nikto nevybral

Hneď v prvej epizóde sa Ráchel dala dokopy s úplným opakom jej expartnera – s romantikom Luom, ktorý rád spieva a skladá „serenády“. Napokon však o svojich vyvolených pároch rozhodli diváci a ryšavku spárovali so Sandrom. Spolu si však veľmi nerozumeli, prečo sa on radšej priklonil k Venis, s ktorou toho má dosť spoločného.

A hoci si pri prvom „recouplingu“ možno Ráchel myslela, že si ju znovu vyberie Lu, opak bol pravdou a ona zostala na ocot, prečo bola veľmi sklamaná.

„Cítim sa dosť zle a je mi smutno, pretože som si tu všetkých obľúbila za tieto tri dni. Nerada by som odišla, ale tak pravidlá Love Islandu sú asi také,“ povedala influencerka potom, čo zostala single. To, či pôjde domov, sa ale diváci dozvedia až na začiatku štvrtej epizódy vo štvrtok večer.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Zdroj: Voyo, Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News