Tommy a Molly

Jeden z najobľúbenejších párikov zo zoznamovacej šou Love Island napreduje v reálnom svete pomerne rýchlo. Ako je z instagramového videa jasné, dvojica sa zasnúbila. Pri veľkom dni nechýbali slzy a dojatie.

Lásku im priniesla šou Love Island

V česko-slovenskom šoubiznise sa poriadne preslávili aj páry zo šou Love Island. Z prvej série to boli Laura a Martin a Gabriela s Pítrom. V tej druhej si víťazstvo pripísali Denisa a Kryštof a zaľúbení sú aj Lucia a Martin, Hanka a Jakub či Tina a Jacob.

Po šou však rozchod oznámili až tri obľúbené páry. Ako prvým sa cesty rozišli Nikol a Vildovi, neskôr rovnaký osud stretol Sabinu a Zbyňka a aj Natáliu a Davida.

Z bombshells sa stala láska na celý život

Šou je okrem nášho územia známa aj v zahraničí a práve odtiaľ pochádza aj jeden z najobľúbenejších párov. V anglickej verzii sa totižto zoznámili influencerka Molly-Mae Hague a profesionálny boxer Tommy Fury. Aj keď si výhru neprispali, ako dvaja bombshells dokázali, že láska sa v šou naozaj nájsť dá.

Začiatkom tohto roku sa totižto z dvojice stali rodičia a Molly porodila nádhernú dcérku. Spoločne jej vybrali naozaj rozprávkové meno – Bambi. Ak ich sleduješ na Instagrame, určite si si všimla, že si spoločne užívajú každý jeden moment. Teraz sa tešia z ďalšej radostnej správy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Molly-Mae Hague (@mollymae)

Na Instagrame totižto pribudlo dojemné video, v ktorom boxer pred svojou láskou pokľakol. Tá k nemu prichádza v bielom overale a nechýbajú ani slzy dojatia. Tommy totižto stojí pred Molly s ich dcérkou na rukách a drží aj prsteň. Bojovník neskôr podá dcérku kráske a pokľakneObľúbený párik zo šou Love Island sa zasnúbil: Pri tomto videu sa roztopíš. Tá mu, samozrejme, povie áno.

No nie je toto video naozaj rozkošné?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Molly-Mae Hague (@mollymae)

Dvojici srdečne gratulujeme! 

Zdroj: Instagram/mollymae

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News