Pítr a Gabriela z Love Islandu
Instagram/petr_havranek/gabrielagasparova_official

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Ak ich sleduješ na Instagrame, možno si si všimla, že Pítr a Gabriela zo šou Love Island si momentálne užívali na dovolenke. Boli v gréckom Santorini, kde natočili zopár videí. Krásna brunetka ich však pospájala do jedného, no na jednom zábere sú zachytení pri intímnostiach vo vani. Mohli toto zverejniť?

Zdá sa, že u nich je všetko v poriadku. Pred pár mesiacmi totiž celým Českom a Slovenskom rezonovala zvláštna kauza. Pítr mal podvádzať Gabrielu rovno pred kamerami, keď bol v drsnej šou Survivor. Aj napriek tomu, že brunetka tvrdila, že svojej láske verí, nenechalo ju to chladnou.

Ešte pred návratom Pítra do Česka odcestovala na plavbu loďou, aby na chvíľu zabudla na klebety, ktoré sa šírili o jej partnerovi. Práve preto trochu zmeškala jeho príchod. Boli od seba teda ešte dlhšie, no keď sa stretli, všetko si vysvetlili a naďalej zostali spolu.

Pítr a Gabriela pri intímnostiach vo vani

Svoj vzťah teraz dokonca utužovali na dovolenke v Grécku, odkiaľ si odniesli kopec zážitkov, s ktorými sa denne delili s fanúšikmi na Instagrame. Jedno z posledných videí na Gabrielinom profile zahŕňa všetky ich zážitky. Okrem iného sa však natočili aj pri šteklivých chvíľkach vo vani.

Hoci na krátkom zábere takmer nič nevidno, ak si pozrieš video, ktoré ti sem priložíme, hneď ti dôjde, čo tam asi robili. Čo myslíš? Boli to nejaké pikantnosti?

Zdroj: Instagram/gabrielagasparova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News