Pítr, Gabča a modelka Andrea
Instagram/gabrielagasparova_official, Instagram/andreabezdekova

Pítr a Gabča patria bezpochybne k jedným z najobľúbenejších párov zo šou Love Island. Posledných pár týždňov bolo však pre tento pár poriadne turbulentných, dokonca sa začalo šepkať aj o ich možnom rozchode. Krásna brunetka teraz na svojom Instagrame v najnovšou príspevku všetko objasnila. Sú stále spolu?

Tvoria Pítr a Gabča naďalej pár alebo ich Survivor definitívne rozdelil?

Po Love Island vyzerali ako šťastný párik

Český pár Pítr Havránek a Gabriela Gášpárová skončili v prvej sérii šou Love Island na striebornom mieste. Ich vzťahu sa aj po vypnutí kamier mimoriadne darilo, svedčí o tom aj fakt, že si zaobstarali spoločné nové bývanie.

Teraz obaja čelili obrovskej skúške, kým sa Pítr nachádzal na opustenom ostrove v šou Survivor, Gabča tŕpla doma. Počas vysielania totižto na povrch vyšli šokujúce informácie, že s jej fešákom je na ostrove aj jeho bývala priateľka – modelka Andrea Bezděková. Na čom by síce nebolo nič zlé, keby títo dvaja nemali podľa zverejnených záberov k sebe až príliš blízko.

Na ostrove mali k sebe Pítr a Andrea blízko

Gabriela svojmu priateľovi verila. „Je to nejaký zostrih, nemôžem z toho rozoznať, čo sa tam deje. Pítrovi verím a dúfam, že k ničomu, čo prechádza cez hranicu, nedôjde,“ vyjadrila sa vtedy.

Neskôr však iný ostrovan – Martin Kulhánek šokoval slovami, že dvojica má k sebe až príliš blízko a dokonca spolu odišli na nejaký čas aj do džungle. Brunetka už mala týchto rečí a samoty dosť, zbalila si kufre a odišla na plavbu loďou po exotických krajinách s exfarmármi – Xéniou a Lukášom.

Len minulý týždeň Pítr šou opustil v dueli. Zvláštne však bolo, že mal pri sebe skrytú imunitu, ktorú nevyužil. Po jeho príchode sa fanúšikom moc nepáčilo, že nepridal žiadnu fotku so svojou láskou a nespravila tak ani ona. Začali sa tak vynárať špekulácie o rozchode tohto obľúbeného páru.

Je to potvrdené! Skončila sa láska Pítra a Gabči?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News