Love Island
Instagram/nikol_trety/gabrielagasparova_official/zbynekvlcek

Kráska z Love Islandu, ktorá s partnerom Pítrom skončila na striebornom mieste, podstúpila už po druhýkrát plastickú operáciu pŕs. Informovala o tom TV Markíza a samotná brunetka sa už aj prihovorila svojim fanúšikom cez Instagram

Kráske z Love Islandu sa poriadne darí

Práve táto kráska z Love Island sa spomedzi účastníkov prvej série presadila azda najviac. Veď tento rok mala na ostrove lásky svoju vlastnú šou Beatch Hut, kde prinášala zaujímavosti z vily. Z Love Islandu si svojho času síce neodniesla finančnú výhru, ale lásku a vyzerá to tak, že to s Pítrom myslia vážne. Dokonca sa presťahovali do spoločného bytu.

Na jej Instagrame, ktorý zdobí už takmer 450-tisíc fanúšikov sa podelila s ďalšou novinkou. Tentokrát ide o plastiku. Kráska sa netajila tým, že za sebou už jednu plastiku pŕs má, teraz sa rozhodla pre ďalšiu.

Rozhodla sa pre ďalšiu plastickú operáciu

Ako píše Markíza Gabča sa po nástupe do nemocnie prihovorila fanúšikom. Minulý týždeň som spomenula, že ma čaká operácia a dnes je ten deň! Podstupujem reoperáciu pŕs. Všetky dôvody a detaily vám, samozrejme, neskôr poviem. Teraz len dúfam, že všetko prebehne, ako má. Som veľmi nervózna, aj keď som si tým raz prešla,“ povedala.

Na svojom Instagrame následne v príbehu zverejnila aj sériu fotiek po operácií. „Musím povedať, že prvá noc bola náročná, skoro som nespala. Nie ani tak kvôli bolesti pŕs, ako skôr chrbta,“ priznala.

Gabriela plastika
zdroj: Instagram/gabrielagasparova_official

Gabriela priznala, že po druhej operácii bola bolesť o čosi menšia ako po tej prvej. Vtedy vraj preplakala celú cestu domov a nedokázala sa ani pohnúť.

„Po druhej operácií sa cítim omnoho lepšie, cítim akurát tlak na hrudníku a sem tam chrbát, ale úplne v pohode som nastúpila do auta a zvládla celú cestu,“ vyjadrila sa Gabča.

Zdroj: Markíza, Instagram/gabrielagasparova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News