Petr z Love Islandu

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Takéto zábery zrejme jeho fanúšikovia nečakali! Mladý model a influencer, ktorý sa dostal do povedomia viac vďaka reality šou, v ktorej si hľadal lásku, skončil v nemocnici. Pítr z Love Islandu zverejnil na svojom Instagrame fotografie z operačnej sály!

Petr Havránek, ktorý dostal počas reality šou prezývku Pítr, si svoj aktuálny život užíva naplno. Už ako mladý chlapec spoznal svet modelingu a precestoval časť sveta. Veľký posun v jeho kariére priniesla práve šou, v ktorej sa s partnerkou Gabrielou Gášpárovou, dostali až do finálovej trojky. Zo všetkých párov, ktoré vo vile vznikli, ostali len 2, ktoré spolu ostali aj v skutočnosti.

Petr a Gabriela
zdroj: Instagram/petr_havranek

Pítr z Love Islandu sa ocitol v nemocnici

Okrem tejto dvojice sú spolu aj Laura s Martinom, ktorí celú šou vyhrali a dokonca sa nedávno aj zasnúbili. Pred pár týždňami sa špekulovalo aj o tom, či sa Pítr s Gabrielou nerozišli. V skutočnosti však potreboval Petr len viac času pre seba, keďže v poslednej dobe mal toho veľa. A niet sa čomu čudovať, veď skončil aj v nemocnici!

Našťastie, len ako herec. „Volám sa Sam Trojan a podľa charakteristiky postavy som žhavý se*symbol pre dlhé zástupy žien. Po prečítaní tejto informácie som chvíľu podozrieval scenáristov, že ide o nejaké sci-fi, ale okej. To pre mňa bola zasa úplne nová výzva a extrémne som si to užil,“ napísal pod sériu fotiek, ktoré zhotovil v zákulisí natáčania českého seriálu Ordinácia v ružovej záhrade.

Všetky zábery si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie.

Petr v nemocnici
zdroj: Instagram/petr_havranek

Pítr sa teší z nových príležitostí

Mladý model sa netají tým, že je rád aktívny a skúša nové veci. Najnovšie si môže do životopisu pridať aj úlohu v seriáli.

Zdroj: Instagram/petr_havranek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News