Zbyněk a Claude z Love Islandu

Zdá sa, že fešák z reality šou Love Island je momentálne single. Ako však priznal v stories na Instagrame, aj on vyrazil na valentínske rande. Kde a s kým tam bol?

Šou Love Island sa u nás stala veľmi obľúbenou. Odvysielané už boli jej tri série, no nie každému sa tam podarilo nájsť lásku.

A hoci Zbyněk Vlček mal pred kamerami šťastie a z Kanárskych ostrovov odchádzal s partnerkou, ich vzťah sa poriadne prekvapivo rozpadol. Dôvodom mal byť známy MMA zápasník Makhmud Muradov, s ktorým Sabina tvorí pár doteraz a vyzerajú naozaj zamilovane.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zbyněk Vlček (@zbynekvlcek)

Kde a s kým vyrazil fešák zo šou Love Island na valentínske rande?

Zbyňek minulý rok priznal, že stále dostáva správy od dievčat. On sa však, podľa vlastných slov, novému vzťahu nebráni. Keby do jeho života prišiel niekto, s kým si sadne, pokojne by do toho išiel. Odvtedy však už prešiel nejaký ten čas, avšak, zdá sa, že on je stále single. V stories na Instagrame ale teraz prehovoril o valentínskom rande.

Včera podvečer sa na Zbyňkovom profile objavili zvláštne slová o tom, že ide na rande a fanúšikov potom bude informovať, ako to dopadlo. „Zatiaľ celkom hnevá, ale páči sa mi. Moc toho nenahovorí, ale je roztomilá,priznal v ďalšej story.

Ako sa však neskôr ukázalo, súťažiaci zo šou Love Island 2 si z fanúšikov viac-menej vystrelil a nešlo o skutočné rande. „Ako som hovoril, potrápila ma. Veľa toho nenahovorila, dala mi zabrať, ale bola roztomilá,napísal k videu z posilňovne.

Zbyňek totižto pravidelne cvičí a tréning si dal aj na Valentína. Zatiaľ, čo si iné páry užívali romantickú večeru, on svoj čas trávil vo fitku, kde mu často robia spoločnosť Oliver a Claude z tretej série šou Love Island.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zbyněk Vlček (@zbynekvlcek)

Fanúšikov sa však v stories Zbyněk spýtal aj na to, či by mal začať opäť randiť. Až 76 % z nich si myslí, že by tomu mal opäť dať šancu.

Čo by si mu odporučila ty?

Zdroj: Instagram/zbynekvlcek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News