Love Island
Instagram/loveislandcs/murdamarian

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

V reality šou Love Island sa to poriadne zamotáva. Najnovšie v luxusnej vile spôsobil šok príchod nového „bombshella“, a to najmä jednému z dievčat. Majlo je totiž kráskin bývalý priateľ, o čom sa zmienila na svojom webe TV Markíza aj portál tvfans.cz.

Jedna zápletka ešte poriadne nevyšumela a už tu máme ďalšiu drámu. Diváci Love Island s napätím sledujú vývoj dvojice Honzu a Paulíny. Ako sa totiž Lu dozvedel od Bruna, potetovaná kráska má mať doma priateľa.

Paulína o svojej známosti partnerovi povedala v posteli. Netušila však, že o niečo neskôr sa ich rozhovor dostane do programu „filmového večera“ a s pukancami v ruke si ho tak vypočujú všetci obyvatelia vily, ktorí ostali z jej priznania zhrození.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

„Ja som zamilovaná tam, aj tam,“ uviedla brunetka so slovami, že druhý muž, ktorého okrem Honzu miluje, je vonku. Následne sa to Paulína všetkým snažila vysvetliť. „On je môj dlhoročný kamarát, osem rokov. Milujem ho ako svojho najlepšieho kamaráta,“ cituje Paulínu portál tvfans.cz. Fanúšikovia určite čakajú, ako to dopadne, keďže produkcia by „muža z vonku“ mohla vnímať ako porušenie pravidiel. Zatiaľ sa ale dvojica v hre stále drží.

Chris chce naspäť Majku

Počas večerného kina nastal ďalší prekvapivý moment. Na plátne sa objavila plačúca Majka, ktorá po Chrisovom výbere Dariny dievčatám zdieľala svoje veľké sklamanie a smútok. Ako píše tvfans.cz, pohľad na ňu blondiaka presvedčil, že Darinu viac nechce a túži sa vrátiť práve k vypadnutej Majke.

Bude chcieť v Love Island svoju ex?

Aby zvratov na Kanárskych ostrovoch nebolo málo, do vily prišiel nový „bombshell“ Marián. A to v poriadne veľkom štýle. Keďže je tanečník, ostatným sa predstavil prepracovanou choreografiou. Diana ostala v totálnom šoku, Majlo je totiž jej bývalý priateľ. 

Ak by sa ti zdal 31-ročný fešák známy, môže to byť tým, že účinkoval vo viacerých markizáckych programoch v rámci tanečnej skupiny choreografa Miňa Kereša. Majlo tancoval napríklad v šou Let’s Dance či Tvoja tvár znie povedome.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa M A R I A N M U R D A (@murdamarian)

Zdroj: Markiza.sk, tvfans.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News