Laura a Martin

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Laura a Martin zo zoznamovacej šou Love Island sa už čoskoro stanú rodičmi. Na Instagrame teraz zverejnili dlho očakávané zábery. Bude to chlapček alebo dievčatko?

Laura Kulhánek Chrebetová a Martin Kulhánek sa spoznali pred celým Českom a Slovenskom v zoznamovacej šou Love Island. Práve oni vyhrali jej prvú sériu a nasledovali ich Denisa a Kryštof a Majka s Chrisom.

Zdá sa, že Laura a Martin sa od šou na našom území vo vzťahu posunuli asi najviac. Práve oni sú zatiaľ jediným párom, ktorý sa počas leta rozhodol pre krásnu svadbu. Presne na Vianoce zase oznámili tehotenstvo. Týmto nasledujú napríklad obľúbený britský párik Molly-Mae Hague a Tommyho Furyho.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Laura a Martin zo šou Love Island oznámili pohlavie bábätka

Budúca mamička priznala, že tehotenské bruško musela skrývať už počas živého prenosu finále Love Island 3. Rodičia pohlavie bábätka vedeli už vtedy, avšak fanúšikov chceli prekvapiť. Pred pár hodinami sa tak na Instagrame konečne stalo.

Laura a Martin tam totižto pridali video, na ktorom je torta, čiapočka, cumlík, topánočky a ultrazvuk. Po odkrojení jedného kúsku z torty sa objaví modrá plnka, ktorá jasne hovorí, že čakajú chlapčeka.

„A môžeme vyberať kopačky,“ znie popis pod videom. S budúcimi rodičmi sa v komentároch potešili napríklad aj Xénia Gregušová alebo misska Anabella Kollárová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LAURA KULHÁNEK CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Dvojica, teda oznámila pohlavie rovnako ako influencerka Niky Rich, ktorá v torte našla takisto modrý krém. Do šoubiznisovej rodiny po speváčke Aless aj Diane Kačurovej pribudne teda už štvrtý chlapček. Posledná menovaná oznámila spolu s futbalistom Jánom Ďuricom pohlavie naozaj veľkolepo. Jany Landl a Vierka Ayisi čakajú zase dievčatko.

Zdroj: Instagram/chrebetova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News