Gabriela a Pítr zo šou Love Island
Instagram/petr_havranek/gabrielagasparova_official

Pítr Havránek zo šou Love Island sa vraj „muchloval“ s Andreou zo Surivor. To ale do príchodu domov do Česka nevedela ani samotná modelka. Povedali jej to mama s bratom, z čoho bola v šoku, píše Markíza. Pítrovu partnerku Gabrielu zase fanúšikovia obdivujú a môže za to jediná fotka, ktorú pridala na svoj Instagram

Drsná reality šou Survivor sa skončila už dávnejšie, no ešte doteraz sa na platforme Voyo vysiela Survivor After. Práve tam sa súťažiaci dozvedajú, čo sa odohrávalo na obrazovkách a ako na to reagovali ich blízki.

Pítr zo šou Love Island sa vraj „muchloval“ s Andreou

O prežitie tiež bojoval Petr Havránek, ktorý sa zúčastnil už aj v šou Love Island, kde spoznal svoju terajšiu partnerku Gabrielu. V Survivor s ním ale súťažila žena, s ktorou mal spoločnú minulosť. Mali k sebe blízko a ľudia ich romanticky spájali. Tak, ako Pítr, aj modelka sa to dozvedela až po príchode domov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

V 7. časti Survivor After sa podľa Markízy Andera po šou stretla s mamou a bratom. „Rozoberal aj neslávne slávny vzťah s Pítrom. Krehkej účastníčke Survivora skoro oči vypadli, keď počula, že sa tam s ním vraj ,muchlovala‘,“ píše Markíza vo svojom článku.

Gabrielu fanúšikovia obdivujú

Ako sme sa dozvedeli neskôr, medzi Pítrom a Andreou naozaj nič nebolo a s Gabrielou naďalej tvoria pár. Dokonca si práve teraz užívajú spoločnú dovolenku, kde sa krásna brunetka ukázala v plavkách a ten pohľad vyrazil dych všetkým fanúšikom na Instagrame. Stále si ale našli vec, ktorá sa im na sexi Gabriele nepáčila.

„Ste moc krásna, ale tie vykrojené plavky nie,“ napísala jedna z nich. „Nádherná. Len spodný diel plaviek nie je naozaj pekný,“ dodala ďalšia. „Plavky sú skvelé a to telo ešte lepšie,“ myslí si ešte jedna. „Asi viete, ako sa cítim po 2 deťoch pri pohľade na vás. Sekne vám to!“ zasmiala sa followerka.

Zdroj: Markíza, Instagram/gabrielagasparova_official

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News