Survivor

Aj druhá séria šou Survivor Česko a Slovensko už pozná svojho víťaza! Minulý rok sa s českými a slovenskými súťažiacimi odvysielala táto legendárna súťaž, ktorá má prívlastok najdrsnejšia na svete, vôbec po prvýkrát. Aj keď u divákov nenašla očakávané ohlasy, televízie sa druhej série nevzdali a Markíza ju vysielala na platforme Voyo.

Prvá séria sa na obrazovkách nedočkala vysokej sledovanosti, kvôli čomu bol presúvaný aj jej vysielací čas. Tá druhá sa tak už do televízie ani nedostala a sledovali ju najmä tí fanúšikovia, ktorých naozaj zaujímala. I tentokrát sa na ostrove objavili známe celebritné tváre, ale i neznámi bojovníci z ľudu. Zaujímavosťou bolo, že o výhru šiel zabojovať aj posledný víťaz Farmy – Filip Jánoš.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Voyo official (@voyo.sk)

Survivor má nového kráľa

Druhá séria mala kmene s názvami Hrdinovia a Rebeli, ktoré tvorilo dokopy 24 ľudí. Do úplného finále sa prebojovali 45-ročný Martin Konečný a 34-ročný Tomáš Weimann. Tesne pred bránami finále, v ktorom sa súťažilo o rozprávkovú sumu 100-tisíc eur, ostala stáť Karolína Krézlová. Dvojicu finalistov čakali 2 súboje a záverečné hlasovanie poroty, ktoré nakoniec rozhodlo o tom, kto vytúžený a ťažko vybojovaný titul aj získa.

Finále bolo naozaj napínavé, keďže o víťazovi rozhodol len jediný hlas. Ním sa stal práve Tomáš, ktorý si prevzal trofej. Zdá sa však, že televízni diváci z toho nie sú nadšení. Pod príspevkami na Instagrame sa však kopia sklamané reakcie. A to najmä kvôli hlasu od Johy, ktorá ho dala práve Tomášovi. „Johana pekne podrazila Martina,“ znie jeden z nich.

Čo myslíš, vyhral zaslúžene alebo si viac držala palce niekomu inému?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Voyo official (@voyo.sk)

Zdroj: voyo.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News