Vilda Šír a Nikol

Vilda Šír patrí medzi najvýraznejších súťažiacich prvej série šou Love Island. A to nielen kvôli jeho ryšavým vlasom a tanečnému umeniu. Dostal sa do finále relácie, kde si chcel nájsť pravú lásku. Spočiatku sme si mysleli, že sa mu to aj podarilo, keby sa s Nikol po skončení šou nerozišli. A teraz v rozhovore pre reláciu TV Nova prezradil detaily, ktoré ťa jednoznačne prekvapia.

Do povedomia slovenských ne-fanúšikov Love Island sa Vilda Šír dostal aj vďaka účinkovaniu v Let´s Dance. Zatancoval si tam so Zuzkou Kubovčíkovou Šebovou.

Vilém Šír so svojimi partnerkami
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial/vildasir

Vilda Šír konečne prehovoril o rozchode

Zatiaľ to bola iba Nikol, ktorá sa na sociálnej sieti vyjadrila k rozchodu vo veľkom. Konečne o tom ale prehovoril už aj jej expriateľ pre reláciu Talk, ktorú má pod záštitou TV Nova. Vilda prezradil, že do Nikol bol v Love Island naozaj zamilovaný a veril, že spolu ostanú do konca života. Akonáhle opustili ostrov ju dokonca predstavil zvyšku rodiny. Avšak, všetko sa rýchlo zmenilo.

„V tom vzťahu som bol ja a Nikol. To, že sa to publikovalo na sociálnych sieťach, veľa vecí nebolo vidieť. Ja som sa k tomu vyjadril tak, že ,Niki, ďakujem ti, bolo to skvelé‘, ale každý sme ten život videli inak,“ začal Vilda.

Vilém Šír a Nikol Treterová
zdroj: Instagram/vildasir

„Bohužiaľ, bol som v tom vzťahu možno nešťastný, chcel som to trochu inak. Mňa to mrzí, ja som to neurobil preto, že som to tak chcel. Ale nefungovalo to, tak sme sa rozišli. A to, že to diváci neprijali, to ma mrzí, ale jediný, kto v tom žil, som bol ja a Nikol. Keď si dvaja ľudia proste nesadnú tak, ako by možno chceli, tak diváci nemôžu byť naštvaní. Ja by som s ňou bol veľmi rád, lenže každý máme iný svet a nefungovalo to,“ priznal vždy vysmiaty tanečník.

V médiách si možno postrehla, že v rozchode mala byť aj nevera. Bola to Nikol, ktorá Viléma obvinila z toho, že píše iným babám a stretáva sa s nimi.  Údajne jej fotky a videá ako dôkazy posielali práve tie dotyčné slečny. On ale na to reagoval tak, že ku koncu vzťahu so sympatickou blondínkou už súťažil v Let´s Dance a bol taký unavený, že nemal energiu niečo vysvetľovať. Avšak na priamu otázku moderátorky, či jej bol neverný a písal si s inými, odpovedal vyhýbavo.

Vilda s Nikol v šou Love Island

Vilém Šír a Nikol Treterová
zdroj: Instagram/vildasir

Posledný mesiac vzťahu sa vraj už toľko nevideli, lebo bol kvôli súťaži na Slovensku a Nikol v zahraničí. Potom spolu istý čas ani nekomunikovali. A údajne sa tie veci, o ktorých blondínka hovorila na svojom profile, udiali až potom. Nikča si ho ale okamžite zablokovala na sociálnych sieťach, takže dôvod by asi nejaký predsa len našiel.

Vilda priznal aj to, že on rozchod vzal s nadhľadom a bude rád, keď svoju ex stretne. Ako nezadaný chlap o baby určite nemá núdzu a teraz mu ich kopec aj píše. Chceš sa k nim pridať? Vraj odpíše, ak si vytrvalá.

Zdroj: TV Nova/Talk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News