instagram.com/liampayne

Známy spevák a bývalý člen skupiny One Direction, Liam Payne (26), sa údajne chystá spraviť veľký životný krok. Oženiť sa! Portál Elle poskytol bližšie informácie o jeho nastávajúcej. Zdá sa, že mu ukradla srdce úspešná modelka Maya Henry (20).

Chodia spolu už približne dva roky. Koncom augusta zachytil portál The Daily Mail na Mayinej ruke zaujímavý objekt. Bol to výrazný diamantový prsteň, ktorý mohol signalizovať zásnuby. Liam Payne si vezme veľmi talentovanú slečnu!

Maya Henry sa živí ako modelka. Jej prácu reprezentujú agentúry Elite Model Managment a Select Model London. Má skúsenosti aj s fotením pre titulky časopisov a okrem toho mala možnosť predvádzať na móle známe módne značky, ako napríklad Dolce & Gabbana.

View this post on Instagram

Brb going to find batman 🦇

A post shared by Maya (@maya_henry) on

Modeling však nie je jediná oblasť, ktorá ju zaujala. Istým spôsobom je pre ňu lákavé aj herectvo. Mala krátku rolu vo videoklipe k piesni Kissing Strangers (2016) od skupiny DNCE’s. Na malý moment sa ocitla aj po boku Billa Raya Cyrusa, otec Miley Cyrus. V klipe jeho piesni Old Town Road si zahrala dcéru farmára. Podľa IMDB spolupracovala tiež s Dylanom Sprousom a ocitla sa v jeho krátkom filme Carte Blanche (2019).

20-ročná modelka je pôvodom z Texasu, no má istú podobnosť s Kardashiankami. Aj jej rodina o sebe natáčala reality show pod názvom Hangin with Los Henrys. Následne sa však všetky epizódy odstránili.

Podľa informácií portálu E! sa dlho snažila udržať vzťah s Liamom v tajnosti. Údajne spolu mohli chodiť už v auguste 2018. Krátko predtým sa rozišiel so známou speváčkou Cheryl, s ktorou má malého syna Beara. Všetko sa zmenilo v septembri 2019, kedy Liam a Maya potvrdili svoju lásku prostredníctvom zaľúbených fotografií. Myslíš, že sa k sebe hodia?

Zdroj: Elle, The Daily Mail, E!, IMDB

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News