Love Island
Instagram/denivalova/hanadedkova_/chrebetova

U niektorých z párov, ktoré sa zoznámili vďaka šou Love Island, prišlo už aj na spoločné bývanie a minuloroční víťazi sa dokonca aj zasnúbili. Teraz však jeden párik na Instagrame šokoval svadobnými zábermi. Už sa stihli aj vziať?

Vďaka reality šou Love Island, ktorá prišla aj na naše obrazovky, sa preslávilo veľa mladých ľudí. Niektorí našli na ostrove i vytúženú lásku.

Jeden z párikov má za sebou zásnuby, ďalší zas rozchod

Z prvej série k nim patria víťazi Laura a Martin, ktorí majú za sebou už aj zásnuby v Miláne. Pár tvoria aj strieborní finalisti Gabriela a Pítr, ktorí sú takisto poriadne obľúbení. A bronzový pár – Vilda a Nikol sa krátko po šou rozišli.

Minulý rok sa na našich obrazovkách objavila už druhá séria a veru bolo sa na čo pozerať. Tu sa zamilovalo o čosi viac párikov. Takisto sme zažili vyhodenie jedného z ostrovanov kvôli porušeným pravidlám, ale aj návrat Martina.

Love Island dva
zdroj: Instagram/denivalova

Pripomeňme si teda, že vo finále obsadili tretie miesto Slováci – Lucia a Martin, ktorí stále tvoria šťastný pár. Strieborná priečka patrila Sabine a Zbyňkovi, ktorý si nedávno prešli celkom kontroverzným rozchodom. No a víťazmi druhej série sa stali Denisa a Kryštof, ktorých láska stále kvitne.

Okrem finálových párov sú však zamilovaní aj Hanka a Jakub, Natálie a David a takisto Tina a Jacob, ktorí krátko po šou šokovali svadobným videom. Teraz podobnými zábermi prekvapil iný párik z Love Island.

Párik z Love Island prekvapil zábermi v svadobnom

Ide práve o pár krásnej Češky Hanky a slovenského triatlonistu Jakuba. Hanka sa živí modelingom a predviedla sa na tohtoročnom svadobnom festivale, nikto však nečakal, že sa spolu s ňou na móle objaví aj jej partner.

Hanka a Jakub
zdroj: Instagram/hanadedkova_

Hanka v príbehu na svojom Instagrame následne zverejnila video zo svadobnej prehliadky. Presvedč sa sama, že títo dvaja by boli krásni mladomanželia.

V svadobných šatách sa objavila aj ďalšia kráska z ostrova. Bola ňou modelka Natálie Kočendová, tá by bola takisto krásna nevesta, presvedčiť sa o tom môžeš TU.

Zdroj: Instagram/hanadedkova_

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News