porovnali sme 5 opaľovacích krémov

Dni zaliate slnečnými lúčmi sú už za rohom a ty určite vieš, že je nesmierne dôležité chrániť pred nimi svoju pokožku. Ako si však vybrať ten správny opaľovací krém a ktorému sa naopak vyhnúť? Preto sme sa rozhodli posvietiť si na ne. Porovnali sme 5 známych opaľovacích krémov s ochranným faktorom SPF 50, ktoré podľa portálu Heureka patria medzi obľúbené. 

Aj tentokrát, rovnako ako pri porovnávaní šampónov či kondicionérov, sme použili aplikáciu Wewell a portál INCIDecoder. Čo myslíš, ktorý krém obstál najlepšie? Výsledok ťa možno prekvapí.

Prípravky na opaľovanie musia byť povinnou výbavou každej plážovej tašky, avšak nielen tej. Či už si na horách, kde svieti slniečko, alebo na dovolenke pri mori, svoju pokožku, a najmä na tvári, by si mala dôkladne chrániť. Zanedbávanie SPF faktora patrí podľa kozmetičky medzi najčastejšie chyby, ktorých sa Slovenky v starostlivosti o pleť dopúšťajú.

Ruku na srdce, naozaj nezabúdaš na používanie opaľovacieho krému? Ten by mal byť totižto nevyhnutnou súčasťou tvojej starostlivosti o pleť počas slnečných dní. Avšak aby si si neuškodila, musíš si vedieť aj správne vybrať.

Porovnali sme 5 známych opaľovacích krémov

Tento článok je dostupný členom Odzadu PREMIUM

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty