priatelia

V našom živote nájdeme rôznych ľudí. Niektorí z nich sú našimi najlepšími priateľmi, iní sa zas môžu časom stať presným opakom. Dôvodov je skutočne veľmi veľa, no jedným z nich môže byť aj skutočnosť, keď sa o zadaného človeka začne zaujímať druhá osoba. Astrológia hovorí, že niektoré znamenia zverokruhu nemajú v tomto smere až také zábrany. Na ktoré si treba dávať väčší pozor?

Znamenia, ktoré najčastejšie preberajú partnera

Baran

Barani sú známi svojou ohnivou a vášnivou povahou a často konajú skôr impulzívne. Prosperujú zo vzrušenia a nových skúseností, ktoré ich niekedy môžu viesť k rozvoju pocitov k niekomu, kto je mimo hraníc.

Napríklad k partnerovi ich najlepšej priateľky. Odvážny a dobrodružný duch ich robí náchylnejšími riskovať v takýchto srdcových záležitostiach, aj keď to potenciálne ohrozuje ich priateľstvo.

Muž a žena
zdroj: Unsplash/Ryan Jacobson

Blíženci

Blíženci sú známi svojou dvojitou povahou a často sa snažia robiť rozhodnutia, ktoré sú iné ako tie rutinné. Táto nepokojná energia sa môže prejaviť v ich vzťahoch, čo spôsobuje, že hľadajú vzrušenie a novosť inde.

Aj keď to znamená prekročiť hranice. Blíženci sú očarujúci a spoločenskí, čo im uľahčuje spojenie s ostatnými, vrátane partnera ich najlepšej kamarátky, spôsobmi, ktoré možno vnímať ako koketné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy