Každý človek je iný. A to i v smere inteligenčnom. Niekto je od narodenia ten „múdrejší“ – či už sa mu lepšie darilo v škole alebo prirodzene vyniká svojou logikou a myslením. Práve k takým ľuďom patria nasledujúce 3 znamenia, ktoré sa považujú za najbystrejšie z celého zverokruhu.

Vodnár

Vodnár je človek, ktorý pôsobí veľmi pokojným a priateľským dojmom. Už ako dieťa miloval objavovať nové veci a vždy ho tiahlo k tvorivej činnosti. Je samostatnou bytosťou, ktorá sa vyznačuje prirodzeným intelektom a vynaliezavosťou.

Rád objavuje nové možnosti a riešenia situácií, ktoré už iní vzdávajú a veľmi rýchlo dokáže reagovať na nové podnety. Keď sa povie, že múdrejší ustúpi, on bude ten múdrejší, keďže sa vie dobre ovládať.

Škorpión

Človek narodený v tomto znamení pôsobí tajomným a odmeraným dojmom. Za tichou škrupinou sa však skrýva veľmi inteligentný človek, ktorý rád pozoruje, vníma a hodnotí vonkajšie podnety. Dobre vie, že v porovnaní s ľuďmi v jeho okolí je inteligentnejší, no nedáva to najavo.

Rýchlo si zapamätá rôzne detaily a nenechá sa len tak oklamať. Má bystrú myseľ a vždy vie, čo povedať a urobiť, aby to bolo správne.

Strelec

Strelec je duchaplný a optimistický človek, ktorý celý život prirodzene prahne po vedomostiach. Je to presne ten typ, ktorý vynikal už v škole. Rád číta knihy a nasáva nové informácie z každého smeru. Má rád, keď s ľuďmi môže diskutovať na rôzne témy.

Filozofia, literatúra či prírodné vedy sú presne tie oblasti, ktoré ho bavia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.