Pexels/Abi Greer

Stáva sa to mnohým ženám. Stretnú muža, ktorý ich veľmi zaujme, začnú sa stretávať, a keď sa zdá, že všetko je super, muž sa náhle vyparí. Bez vysvetlenia a náznaku, že sa mu niečo nepáčilo. Potom ostanú už len oči pre plač a fáza, kedy za všetko môže ten hlupák chlap.

Ver, že mnohokrát si za to môžu ženy samé. Totižto svojím správaním dopustia, že muž zoberie nohy na plecia a utečie kadeľahšie. Ak chceš tomu predísť, tak potom je tento článok presne pre teba. V ňom nájdeš, prečo sa to deje!

Možno to poznáš aj ty. Všetky tvoje kamarátky sú zadané, kolegyne v práci tiež, len ty máš na sebe nálepku „single“, lebo buď ti muž rýchlo zdrhol alebo radšej sa ti vyhýba. Znie to kruto, ale aj to je realita. Akosi sa ti nedarí nájsť partnera, s ktorým by sa to zmenilo. Rodina tiež na teba tlačí, že by si si už tiež mala niekoho nájsť, a tak nečudo, že ti stav „single“ začne pripadať nepohodlný, prestaneš si ho užívať a začneš ho brať ako niečo, za čo by si sa mala dokonca cítiť nepríjemne.

Práve takýmito okolnosťami je veľa žien okolitým prostredím vyslovene dotlačených k tomu, aby si čo najrýchlejšie niekoho našli. Niektoré ženy sa tak veľmi na to upnú, že hľadajú muža „za každú cenu“. A presne tu nastáva veľký problém!

Keď sa ti už len predsa podarí zaujať priazeň niekoho, hneď vzápätí to aj stratíš. Prečo? Buďme k sebe úprimné a povedzme si to narovinu. Lebo až tak veľmi chceš muža, že si hotová stíhačka, ktorá ho potrebuje mať stále pri sebe, ktorá potrebuje jeho pozornosť 27/7 a keď to nerobí, hneď máš pocit, že sa niečo kazí a robíš mu drámu.

A to je ten strašiak, ktorého sa boja muži. Oni nepotrebujú niekoho, kto im bude nalepený v pätách, potrebujú vyzretú ženu, ktorá vie fungovať aj sama. Preto nádych a výdych, nauč sa, že samota aj vo vzťahu je potrebná, pretože každý z nás niekedy potrebuje svoj svet bez toho druhého. To je úplne normálna vec.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating