Ráchel v šou Love Island

Súťažiaci v najnovšej odvysielanej časti, ktorú môžeš vidieť na Voyo a neskôr na Markíze, zostali ako obarení. Do vily sa totiž vrátil Lu, ktorý sa ako prvý dal dokopy so slovenskou influencerkou Ráchel. Jeho srdce si ale napokon získala Adriana, ktorá na neho nemohla zabudnúť.

Ráchel to s Luom nevydržalo dlho

Už druhý týždeň sa na Voyo a v Televízii Markíza vysiela tretia séria obľúbenej reality šou Love Island Česko & Slovensko. Prekvapilo nás však, keď sa medzi súťažiacimi objavila aj slovenská influencerka Ráchel Karnižová, ktorá sa stala známou najmä kvôli udalostiam z jej posledného rozchodu s hudobníkom Tomym Kottym.

Ryšavka sa hneď v prvej epizóde spárovala s jeho úplným opakom. Dokopy sa dala s romantikom Luom, ktorý rád spieva „serenády“ pre svoje lásky. Potom si ale jeho srdce získala Češka Adriana.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Bohužiaľ, Lu zakrátko vypadol, takže nemala šancu sa s ním naďalej spoznávať. To jej bolo úprimne ľúto, keďže obaja tvrdia, že medzi nimi preskočila iskra. Zbadali to aj fanúšikovia, ktorí sa následne spojili a podpisovali petíciu za vrátenie Lua do vily. Dokonca ho takto podporili aj krásky z Ruže pre nevestu.

Lu sa vracia do vily

Fanúšikovia odušu písali komentáre pod príspevky na sociálnych sieťach s heštegom #chcemespäťlua. Zdá sa však, že takýto boj napokon zabral. Veď aj produkcia a samotná moderátorka Zorka Hejdová videli, že Adriana má k Luovi naozaj blízko. Odkedy jej poslal odkaz prostredníctvom videa, púšťala si ho každý deň.

Dokonca sa s niekým snažila nadviazať nejaký vzťah, no nikdy jej to nevyšlo. Blondínka sa totiž uzavrela a totálne sa zbláznila do ex influencerky Ráchel. Zdá sa však, že konečne majú šancu na ich vzťahu pracovať, pretože najnovšie udalosti šokovali všetkých súťažiacich.

Lu sa vrátil do vily! A veru, že prišiel vo veľkom štýle. Svojej láske Adriane zaspieval romantickú pesničku rovno na balkóne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Zdroj: Voyo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News