Love Island

Diváci reality šou Love Island sa búria v komentároch na Instagrame. Medzi nimi je aj Marcela z Ruže pre nevestu. V stories zverejnila výzvu fanúšikom a petíciu, pomocou ktorej vraj bude možné, že sa romantik Lu vráti do vily.

Je to iba pár dní, čo začala tretia séria reality šou Love Island. Krátko pred prvou epizódou nás šokovalo, že na televíznych obrazovkách budeme vídať aj influencerku Ráchel. Tá sa hneď dala dokopy s úplným opakom jej známeho expartnera. Pár hodín bola spárovaná s romantikom Luom, ktorý rád skladá piesne o svojich láskach.

Fanúšikovia šou Love Island sa búria

Po troch dňoch sa Ráchel ocitla v ohrození a mohla vypadnúť, no napokon sa tak nestalo. Vypadol Lu, prečo sa teraz fanúšikovia búria. Podľa nich bol on jediný, ktorý si naozaj v šou Love Island chcel nájsť lásku. Vyjsť mu to mohlo s Češkou Adrianou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ADRIANA/EJDRIEN (@adriana_brabencova)

„Ak nevrátite Lua späť, tak Love Island nie je Love Island,“ píše sa v jednom z komentárov na oficiálnom Instagrame reality šou. „Nechápem, prečo ste vyhodili Lua, s Adri mali šancu na úžasný vzťah,“ myslí si fanúšik.

„Pozvite Adri na rande, že ju tam čaká nový bombshell a bude tam Lu a vrátia sa spolu do vily,“ navrhla ďalšia. „Má to byť relácia o láske. Keď niekto našiel lásku, tak nemá byť vyhodený. Fakt vám chýba logika, ale môžete to zmeniť,“ píše ešte jeden.

Ozvať sa musela aj Marcela z Ruže pre nevestu. Ako sa k tomu vyjadrila?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News