jovinečko
Instagram/tinagvusc/biankarumanova

Tina Gvušč v útoku cez Instagram neprestáva, avšak Jovinečko si z toho zrejme ťažkú hlavu nerobí. Okrem toho, že si ďalej natáča svoje vtipné videá, cez víkend si zašiel na Oktagon. Na Tik Toku môžeš vidieť, aký husársky kúsok sa mu podaril.

Minulý týždeň sa prehnali médiami ostré vyjadrenia Tiny Gvušč, ktorá účinkovala v šou Ruža pre nevestu, mierené na obľúbeného komika Filipa Jovanoviča. Jovinečko mal svojou paródiou natočenou ešte v marci spôsobiť čiernovláske psychické problémy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Filip Jovanovič (@jovinecko)

Čo osud nechcel, zaujala som Jovinečka namiesto Tomáša Tarra a urobil si zo mňa srandu pred celým Slovenskom, z čoho som mala úzkosti a vážne zdravotné problémy. Takmer som oslepla. Pol roka som sa z toho spamätávala. Konečne som ok a začínam riešiť veci, ktoré pol roka kvasili,” šokovala Tina v príbehu na svojom Instagrame.

Na známom podnikateľovi nenechala nitku suchú a okrem toho ho vyzvala do ringu so slovami, že mu rada venuje pravý hák.

„Nahnevaná žena je horšia ako tsunami, zemetrasenie, hurikán a sopečná aktivita dokopy a ešte keď je to dcéra policajta, ktorý má čierny pás v karate. PS: video sa mu vôbec nepáčilo,“  pokračovala vo svojich vyjadreniach, ktoré stále neutíchajú.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tina Gvusc (@tinagvusc)

Ako známa nevesta z Ruže opäť zasiahla? 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News