Ruža pre nevestu
Instagram/cinna_beauty_/tvmarkizaofficial

Je výherkyňa Stanka po zoznamovacej šou znovu zadaná? Prehovorila o tom pre web markiza.sk Fanúšikovia ju však v komentároch pod príspevkom na Instagrame spájajú so známou českou Influencerkou. 

Je Stanka po šou Ruža pre nevestu zadaná?

Presne pred týždňom sme v televízii a v predstihu na platforme Voyo mohli sledovať poslednú epizódu šou Ruža pre nevestu 2. Radko si napokon spomedzi dvoch finalistiek vybral staršiu Stanku. Po pár dňoch sme sa však dozvedeli, že v realite im to spolu dlho nevydržalo. Krásna Košičanka sa k tomu vyjadrila s odstupom času. Dala by sa s Radkom znovu dokopy?

„Môžeme to brať ako uzavretú kapitolu,“ priznala Stanka v relácii Ruža pre nevestu bonusy. Tým potvrdila, že atraktívnemu podnikateľovi by už ďalšiu šancu zrejme nedala. A čo iní chlapi?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„No nič. Nechcem sa samozrejme vrhať hneď do nejakého vzťahu, ale nie som uzavretá voči tomu. Čiže ak by som niekoho spoznala, tak myslím, že by som bola už aj rada,“ dodala. „Zatiaľ som single,“ uzavrela so smiechom.

Spájajú ju s touto českou influencerkou

Fanúšikovia však Stanku v komentároch pod najnovším príspevkom na Instagrame spájajú so známou českou influencerkou Barborou Mlejnkovou. Jej taktiež prednedávnom stroskotal vzťah s modelkou Veronicou Biasiol. Aj to sa preberalo na verejnosti.

Stanka sa teda s Bárou nechala vyfotiť počas jednej akcie. Snímku pridali do spoločného príspevku. Do popisu dali len emoji ruže. Fanúšikovia sa toho však v komentároch ihneď „chytili“ a začali ich romanticky spájať.

„Oni sú spolu naozaj ako pár?“ píše sa pod fotkou. „Ako Stanka je na dievčatá?“ pýta sa fanúšik. „Už chápem, prečo nie je s Radkom. Iba sranda, ale aj tak,“ rypol si ďalší. „Ak si Báru nevezmeš za partnerku, tak ja áno,“ zasmiala sa komentujúca. „Človek nemôže mať kamarátky?“ podotkla ešte jedna.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa BARBORA MLEJNKOVÁ (@biiiem)

Zdroj: Instagram/biiiem, Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News