Ruža pre nevestu - Julie
Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook/Televízia Markíza

Finalistka šou Ruža pre nevestu sa nezdá. Ako môžeš vidieť vo videu na TikToku, „bijú“ sa o ňu hneď dvaja známi Slováci. Kým s jedným si vymieňa nežné pohľady, u druhého je dokonca doma. 

Julie Hojdyszová sa stala jednou z najnenávidenejších neviest šou Ruža pre nevestu. Ostatné krásky jej totižto neverili a nepáčilo sa im ani to, že uprednostnila pracovné povinnosti, po ktorých sa vrátila späť na Srí Lanku. Frederika ju dokonca nazvala psychopatkou. 

Aj napriek tomu, že ju nevesty, okrem Lucy, v láske príliš nemali, Radkovi sa zapáčila a poslal ju až do finálePráve Julie však podľa fanúšikov mohla odhaliť, že šou vyhrala. A to náramkom od Radka, ktorý mala na ruke počas Let’s Dance. Potom sa však viackrát objavili špekulácie, že šou vyhrala jej súperka Stanka. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Fanpage.lusymmm.🌹🤗 (@fanpge.lusymm)

O Juliu zo šou Ruža pre nevestu sa „bijú“ dvaja známi fešáci

Ešte počas šou sa Julie ukázala po boku slovenského fešáka Lua z Love Islandu. Už vtedy ich fanúšikovia začali spájať. O čosi neskôr sa česká modelka objavila aj po boku speváka Matúša Kolárovského. Teraz konečne vieme, čo Julie a Yael spolu majú. 

Na TikToku totižto práve Lu zdieľal ukážku nového videoklipu Matúša Kolárovského, v ktorom zahliadneš aj Julie. Vo videu k jeho novej skladbe Nad vodou má však táto dvojica k sebe poriadne blízko.  

„Matúš, toto si vybavíme,“ napísal k videu fešák z Love Islandu, v ktorom si pozerá už spomínaný videoklip. Neskôr sa v ňom dokonca objaví aj finalistka šou Ruža pre nevestu, ktorá sa celkom prekvapivo nachádza práve u fešáka doma. Lu potom začne Julie naháňať. Samozrejme však, že išlo iba o vtip.

@julie_hojdyszova

NAD VODOU – @matuskolarovsky & @Tian Moon 🤍🎵

♬ original sound – Tian Moon

Zdroj: TikTok/luseefear

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News