Semifinále šou Ruža pre nevestu 2

Druhá séria šou Ruža pre nevestu už pozná mená finalistiek. Kto zaujal podnikateľa Radka Urbanyaka najviac? V najnovšej odvysielanej epizóde totižto vypadla ďalšia nevesta. Ktoré dve krásky mieria do finále? Ich mená zverejnila aj Televízia Markíza na svojom webe.

Po úspechu prvej série zoznamovacej šou Ruža pre nevestu priniesla Televízia Markíza aj jej druhé pokračovanie. Začiatkom marca sme mohli začať sledovať, ako sedemnásť dievčat bojuje o srdce atraktívneho podnikateľa v luxusnej vile na exotickej Srí Lanke. No ani sme sa nenazdali a už sme vo finále.

Minulý týždeň sme sa dozvedeli, že do semifinále sa tento rok dostali Stanka, Julie a Jennifer. V najnovšej jedenástej epizóde, ktorú sme sledovali na televíznych obrazovkách práve dnes večer a v predstihu na Voyo, Radko podaroval ružu už iba dvom dievčatám, ktoré postúpili do úplného finále šou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Toto sú finalistky šou Ruža pre nevestu 2

Fešný ženích Radko Urbanyak si po zoznámeniach s rodičmi súťažiacich nakoniec na ceremoniáli ruží vybral českú missku Julie a slovenskú modelku Stanku.

Domov tak priamo pred bránami finále musela napokon odísť Jennifer, ktorá už skúšala šťastie aj vo švajčiarskej verzii šou. Ani na druhý pokus je to však nevyšlo a opäť z Ruže pre nevestu odchádza bez lásky. Zaujímavosťou však je, že aj tam sa umiestnila na tretej priečke.

Vo finálovej časti teda ešte uvidíme kontroverznú modelku Julie Hojdyszovú. V „záverečnom boji“ o Radkove srdce sa proti nej postaví ďalšia ženíchova favoritka Stanislava Lučková. Ktorá napokon zvíťazí?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News