Ruža pre nevestu 2

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nové nevesty zo šou Ruža pre nevestu 2 prezradili, ako si predstavujú svojho ženícha. Opísali ho v upútavke, čo na svojom webe zverejnila Televízia Markíza

Druhá séria reality šou Ruža pre nevestu sa začne vysielať 8. marca. Už je známe, kde si tento rok nový ženích bude vyberať svoju nevestu. Súčasťou obľúbenej relácie tentokrát sú aj známe influencerky a exnevesta Bejba.

Markíza neotáľala a už pár týždňov je známe aj to, o koho srdce bude na Srí Lanke bojovať 18 súťažiacich. Novým ženíchom Ruže pre nevestu 2 je podnikateľ Radko Urbanyak, ktorý väčšine fanúšičiek neulahodil a kritizovali najmä jeho vzhľad.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Názor na neho exkluzívne pre Odzadu opísala aj finalistka z prvej série šou Ruža pre nevestu – Mirka Hriňáková. Hoci na ňu pôsobí pozitívne, TÝMTO si to u nej pokazil a so smiechom poznamenala, že jej to bude musieť vysvetliť.

Nevesty zo šou Ruža pre nevestu 2 opísali svojho vysnívaného muža

Teraz však dostali priestor aj nové nevesty. Televízia Markíza na svojom webe zverejnila krátku upútavku, v ktorej súťažiace z Ruže pre nevestu 2 rozprávajú, ako si predstavujú svojho vysnívaného princa na bielom koni.

„Ambiciózny, sympatický, úprimný, s*xi mozog,“ uviedli nové nevesty. Markíza však v upútavke ukázala aj čosi viac. Ak chceš vedieť, ako vyzerá vila, v ktorej budú bývať súťažiace, stačí kliknúť SEM.

Asi ti je jasné, že Ruža pre nevestu 2 sa už natáča, no zdá sa, že Televízia si posledné informácie zatiaľ necháva pre seba.

Čo myslíš, kedy uvidíme tváre nových neviest?

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News