Ruža pre nevestu 2

Markíza na svojom webe prezradila dátum štartu úspešnej reality šou Ruža pre nevestu 2. V tlačovej správe, ktorú nám Televízia poskytla, sám Radko a tvorcovia tejto relácie opísali aj ďalšie detaily. Na čo sa môžeme tešiť a aké ženy nový ženích preferuje? 

Už pár týždňov nie je tajomstvom, že sa aktuálne natáča nová séria šou Ruža pre nevestu. Televízia Markíza už odhalila tvár nového ženícha a hoci s jeho výzorom mnohé fanúšičky spočiatku neboli spokojné, neskôr sme zistili, že ide o poriadneho fešáka.

Moderátorom aj naďalej zostáva Krištof Králik a súčasťou druhej série tejto obľúbenej šou sú aj známe influencerky, vrátane exnevesty Bejby.

„Ruža pre nevestu si minulý rok doslova podmanila najmä mladšiu cieľovú skupinu, absolútne fantasticky si počínala na Voyo, kde dosahovala výkonnosť na úrovni najobľúbenejších reality šou, a aj v lineárnom vysielaní jej sledovanosť postupne rástla,“ opísala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

„Preto sme sa rozhodli našu naozaj pestrú a bohatú jarnú programovú ponuku obohatiť aj o pokračovanie tohto formátu,“ pokračovala„Diváci a diváčky sa môžu tešiť na nové prostredie exotickej Srí Lanky, ktoré skvelo dotvorí celkovú atmosféru šou. Ani tento rok nebude núdza o intrigy, emócie či lásku na prvý pohľad,“ dodala, o čom píše web Televízie.

Aká by mala byť Radkova vyvolená a kedy sa začne vysielať šou Ruža pre nevestu 2?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News