Dunaj, k vašim službám

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Dej obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám sa čoraz viac zamotáva. Divákom však už lezie na nervy jedna vec, alebo teda postava, ktorá im vraj znechucuje celý seriál. Komentáre podobného typu nájdeš pod videom na Facebooku, kde Televízia Markíza zverejnila úryvok zo včerajšej epizódy.

Ak si pravidelnou diváčkou seriálu Dunaj, k vašim službám, sama musíš uznať, že piata séria je už od začiatku poriadne zaujímavá. V každej jednej časti sa dočkáme veľkých zvratov a prekvapení v životoch obľúbených postáv.

Dokonca do seriálu hneď niekoľko pribudlo, pričom sa aj tie pasujú so životom za čias 2. svetovej vojny. Najnovšie dokonca do deja vstúpil aj známy herec Ady Hajdu, ktorý je zrejme otcom predavačky Kláry, ktorú v seriáli hrá Kristína Svarinská.

Divákom seriálu Dunaj, k vašim službám lezie na nervy táto postava

Fanúšikom však lezie na nervy niekto úplne iný. Krv im pije Anton Holubec, ktorý už neraz šokoval svojou zvrátenosťou. No každopádne musíš uznať, že herec Filip Tůma jeho postavu hrá tak dokonale, že by si za ňu zaslúžil aj Oscara.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

V niekoľkých rozhovoroch aj sám priznal, že fanúšikovia sa mu na ulici prihovárajú a karhajú ho za jeho správanie v seriáli Dunaj, k vašim službám. Servítku pred ústa si nedávajú ani v komentároch na Facebooku Markízy.

„Už mi to fakt ide na nervy … Stále a stále dookola iba Holubec víťazí nad všetkým … A stále pri ňom stojí aj Walter … Dookola to isté,“ vyjadril sa jeden z fanúšikov pod príspevkom Televízie na Facebooku.

„Mali by ste s Holubcom konečne niečo spraviť, lebo sledovať toľko zla a nenávisti, dosť to znechucuje seriál,“ odkazuje tvorcom diváčka.

„Máte pravdu. Mňa osobne už vytáča, ako mu všetko prejde. Je to skvelý seriál, o tom niet pochýb, len keby už konečne dostal po paprčiach,“ súhlasí s ňou ďalšia. „Holubec je ako zlý tieň. Zjaví sa tam, kde ho nikto nečaká,“ dodala ešte jedna.

Zdroj: Facebook/Televízia Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News