instagram.com/hilmerovamonika

Zdravie máme iba jedno. To si uvedomila aj známa slovenská herečka Monika Hilmerová, ktorú môžeme poznať zo seriálu Oteckovia. Okrem televíznych projektov sa venuje aj divadlu a práve počas online skúšky sa všetko skomplikovalo. Namiesto trénovania sa išlo operovať. Monika o tom informovala na svojom instagramovom profile.

Je to zaujímavý paradox. Herečka uviedla, že ku komplikáciám došlo práve počas nacvičovania hry „Chaos“. Moniku počas pracovného nasadenia nepríjemne prekvapilo slepé črevo, ktoré muselo ísť von.

To ju však nijako nerozhodilo a prácu si zobrala aj do nemocnice. Zdravotníkom venovala krásny odkaz: „Z celého srdca ďakujem lekárom a sestrám za ich úžasnú a nenahraditeľnú prácu, starostlivosť a prístup! A tiež ďakujem aj vám všetkým, ktorí ste mi vyjadrili svoju podporu, veľmi dobre mi padol každý váš milý a empatický koment.“

V súčasnosti sa už nachádza slovenská herečka doma. Vo svojom poste uviedla, že sa teší zo zmeny prostredia a má na sebe skutočne zaujímavý a pohodlný outfit. „Aj ten leňochodový domáci overal sa mi hodí, keďže po operácii ešte chodím pomaly,“ napísala Monika Hilmerová popri tom, ako si vychutnávala kávu.

Prajeme jej skoré uzdravenie!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News