Ľudia si zvykli, že známe osobnosti sa so svojím životom radi pochvália na Instagrame. Avšak sú veci, ktoré by už podľa niektorých na sociálne siete patriť nemali. Napríklad také fotografie malých detí vedia rozdeliť fanúšikov na 2 skupiny, ktoré sa neustále doťahujú a pýtajú prečo?

Zverejniť tvár svojho dieťaťa alebo nie? Nad touto otázkou určite rozmýšľa mnoho matiek, najmä tých, ktoré sú verejne známe. Jasmina Alagič s Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským sa rozhodli, že tváričku malého Sanela nechcú šíriť verejne. Preto zverejňujú iba fotografie, kde mu nie je vidieť do tváre alebo mu ju zakryjú emotikonom. A to nedá mnohým spať. Neustále sa pod ich fotografiami objavujú komentáre, ktoré sa pýtajú, prečo malého neukážu. Jasmine vyčítajú aj to, že na fotkách iné deti necenzuruje.

„Ste zlata že sa pýtate na rozdiel od iných 😊 rada vysvetlím,každý rodič rozhoduje o svojom dieťati, rodičia deti ktoré zverejnujem ich dávajú na svoj insta a súhlasia so zverejnením, my sme sa s našim synom takto ešte nerozhodli🙏“, odpovedala na komentár k fotke, na ktorej je so svojou malou neterou.

Naposledy zverejnila fotografiu, na ktorej je s Petrou, manželkou repera Ega a ich dcérkami, kde musela vopred napísať hejterom: „ak by náhodou niekoho napadlo riešiť koho deti sa ukazujú a koho nie,dopredu píšem ,že tie, ktorých rodičia su s tým okey a sami ich na soc.dávajú„.

Na fotku reagovala fanúšička, ktorá zhodnotila celú situáciu zo svojho pohľadu: „mne sa náhodou páči, že malého neukazujete 🙏 Deti treba chrániť nie sú tovar na výstavku. A hlavne v dnešnej dobe keď ľudia a hlavne médiá dokážu všetko zneužívať. Nechápem prečo sa ľudia musia vždy miešať do všetkého. Veď je to váš život a vaše rozhodnutia tak čo koho do toho 🙂

Rovnaký „problém“ rieši aj manželka Attilu Végha, Natália, ktorá s úspešnym športovcom rovnako nezastavajú názor, že tvár ich malého synčeka patrí na internet. No uštipačné komentáre sa ušli aj jej, keď na fotke so synom a krsniatkami, zakryla tvár iba svojmu dieťaťu.

My dávame tomuto rozhodnutiu palec hore a tlieskame rodičom, ktorí doprajú svojim deťom aspoň kúsok súkromia na sociálnych sieťach. Veď až vyrastú, sami sa rozhodnú, čo zverejnia, no nie?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.